1. urodziny serwisu Co za Tydzień Online. Baw się i świętuj razem z nami!

Serwis cozatydzien.tvn.pl to show-biznes z pierwszej ręki. Jesteśmy tam, gdzie Wasze ulubione gwiazdy – na czerwonych dywanach, premierach filmowych, za kulisami ulubionych programów. Odkrywamy dla Was tajemnice produkcji telewizyjnych i kinowych. Dostarczamy każdego dnia najświeższe informacje ze świata filmu, muzyki i wydarzeń kulturalnych. 

Mamy roczek! Baw się i świętuj z nami urodziny

Serwis cozatydzien.tvn.pl to kontynuacja znanego i obecnego na antenie TVN od 22 lat programu "Co za tydzień", którego prowadzącym jest Olivier Janiak. Równo rok temu zrobiliśmy relaunch strony www i poszerzyliśmy ofertę wydawniczą o codzienne informacje ze świata rozrywki i kultury, newsy, wywiady i cykle, których nie zobaczycie w telewizji. Wszystko po to, aby każdego dnia bawić Was i zaspokajać Waszą ciekawość na temat wydarzeń i gwiazd.

Kim jesteśmy? Poznajcie nas bliżej

Serwis cozatydzien.tvn.pl to przede wszystkim ludzie, którzy z pasją piszą dla was artykuły, przeprowadzają wywiady i relacjonują wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. Redakcję tworzą wyjątkowe dziennikarki, przed którymi otwierają się nawet ci, którzy zazwyczaj bacznie strzegą swoich tajemnic 

Aleksandra Pietrzak-Przeorska

Zobacz poniżej wideo o redakcji CZT Online!

Spot redakcja CZT Online
Spot redakcja CZT Online

Na czele redakcji stoi Ewa Podleśna-Ślusarczyk. Zanim rok temu objęła funkcję Wydawczyni Głównej serwisu Co za tydzień, jako wydawca współtworzyła stronę dziendobry.tvn.pl. Wcześniej pracowała jako wydawczyni w Wirtualnej Polsce i w Grupie Na temat. Unikalne doświadczenie i dobra znajomość branży mediów online sprawiają, że do serwisu CZT przenosi najlepsze praktyki i najnowsze rozwiązania stosowane przez rynek.

O znanych osobach można pisać na wiele sposobów. My stawiamy na jakość, rzetelność i dbałość o to, by powstawał kontent angażujący, ciekawy dla użytkownika, ale także pozwalający osobom znanym zająć stanowisko i pokazać swoją perspektywę. Gwiazdy to przede wszystkim ludzie, którzy mają takie same uczucia jak my i nasi czytelnicy. Powielanie niesprawdzonych informacji na ich temat jest sprzeczne z założeniami naszego serwisu

Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Oprócz Ewy w redakcji są jeszcze inne kobiety jak rakiety, przed którymi świat showbiznesu nie ma żadnych tajemnic.

Połączenie kompetencji online i anteny daje zupełnie nowe możliwości tworzenia kontentu, zwłaszcza materiałów wideo. Obserwujemy najnowsze trendy w digital, jako pierwsi mamy dostęp do wielu informacji branżowych niedostępnych dla naszej konkurencji i wiemy, jak najlepiej z nich skorzystać. To także nowe możliwości oferty dwumedialnej dla naszych Klientów

Anna Gumkowska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl online

Aleksandra Czajkowska jest wydawczynią, redaktorką oraz autorką cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?", "(NIE)zapomniane gwiazdy" i "ZZAkadru".

Aleksandra Czajkowska

Aleksandra Głowińska jest wydawczynią, redaktorką i pomysłodawczynią cyklu "Co za kobieta!", w którym rozmawia z topowymi aktorkami o przełomowych momentach w ich życiu zawodowym i prywatnym.

Aleksandra Głowińska

Kalina Szymankiewicz to redaktorka oraz autorka cyklu "Tajemnice produkcji", w którym pokazuje miłośnikom kina i programów telewizyjnych kulisy ich powstawania.

Kalina Szymankiewicz

Anna Pawelczyk-Bardyga jest redaktorką, ale i stałą bywalczynią wydarzeń ze świata show-biznesu. Prowadzi także cykle "Metamorfozy gwiazd" oraz "Szafy gwiazd".

Anna Pawelczyk-Bardyga

Dagmara Olszewska to redaktorka, która zajmuje się wywiadami, newsami, ale i mediami społecznościowymi. Dodatkowo prowadzi swoje autorskie cykle "Bliżej Gwiazd" oraz "Show must go crime".

Dagmara Olszewska

Kamila Jamrożek to redaktorka SEO, która z dużym wyczuciem śledzi trendy w sieci i przenosi je do serwisu oraz kreuje nowe, interesujące dla naszych czytelników. Kamila wspiera także działania w social mediach.

Kamila Jamrożek

Dominika Kowalewska odpowiada za newsy w naszej redakcji. Przeprowadza także wywiady z gwiazdami muzycznymi, sprawdzając, skąd czerpią inspirację.

Cykle w cozatydzien.tvn.pl online

Serwis cozatydzien.tvn.pl to jeszcze więcej newsów ze świata rozrywki i kultury każdego dnia. Na stronie znajdziecie też treści premium, np. wywiady z gwiazdami na wyłączność i autorskie cykle redakcji online.

"Jacy rodzice, takie dzieci"

Mają znane nazwisko, ale czy sami są znani? Kto z nich dorastał w blasku fleszy a kto w cieniu sławnych rodziców? To sprawdza Aleksandra Czajkowska w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci". Swoje historie opowiedzieli nam już: Marianna Janczarska (córka Ewy Błaszczyk), Michał Królikowski (syn Rafała Królikowskiego), Jan Kietliński (syn Beaty Tadli) czy Leon Myszkowski (syn Justyny Steczkowskiej) i inni.

Cykl "Jacy rodzice, takie dzieci"

"Tajemnice produkcji"

Jak powstają Wasze ulubione filmy, seriale i programy? Co robią aktorzy w swoich garderobach? Kto ich ubiera, maluje, czesze? Czym zajmuje się kierownik planu i co można zjeść w mobilnej kuchni? W tym cyklu Kalina Szymankiewicz odkrywa przed Wami wszystkie "Tajemnice produkcji". Wychodzi poza kadr kamery, by pokazać to, czego nigdy nie zobaczycie w telewizji!

Cykl "Tajemnice produkcji"

"Metamorfozy gwiazd"

Jak polskie gwiazdy zmieniały swój wizerunek przez lata? Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? To sprawdza w cyklu "Metamorfozy gwiazd" Anna Pawelczyk-Bardyga.

Cykl "Metamorfozy gwiazd"

"Show must go crime"

Życie gwiazd bywa żywcem wyjęte z filmów, w których grają. Bywa też, że są to filmy grozy i kryminały, a sami aktorzy umierają w dziwnych okolicznością, są mordowani lub stają się mordercami. W cyklu "Show must go crime" Dagmara Olszewska opowiada o mrożących krew w żyłach oraz zabójczo ciekawych historiach ze świata gwiazd i celebrytów.

Odcinek 1 - Maria Wisnowska
Cykl "Show Must Go Crime"

"Zza kadru"

Wiadomo, że "Życie to sen wariata, ale jak się je odpowiednio przyprawi, to zmienia się w kolorową telewizję." (Wyjście awaryjne (1982). W cyklu "Zza kadru" - Aleksandra Czajkowska rozmawia o kultowych filmach z kultowymi aktorami. Jak wspominają pracę na planie? Czy przyjaźnie tam zawarte, przetrwały do dziś? Czy film nazywany dziś "klasykiem" stał się przepustką do sławy czy przekleństwem? Tego wszystkiego dowiecie się w kolejnych wywiadach.

"Co za kobieta"

Swoją postawą sprawiają, że są wzorem do naśladowania. I nie chodzi o ich błyskotliwe kariery, a siłę i odwagę, która w nich drzemie. Siłę do mierzenia się z przeciwnościami losu i odwagę w realizowaniu swoich planów i marzeń. Są nie tylko sławne. Są mamami, babciami, żonami, wdowami, kobietami biznesu. Czasami musiały się odradzać niczym feniks z popiołów. To kobiety petardy! W cyklu "Co za kobieta" Aleksandra Głowińska rozmawia z wyjątkowymi paniami, które opowiadają niesamowite historie mogące inspirować inne kobiety do walki o siebie. Wywiadów udzieliły już m.in.: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Kalczyńska, Ewa Minge, Katarzyna Żak, Ewa Telega i inne.

Cykl "Co za kobieta"

Nowe cykle - wkrótce w CZT online

"Bliżej gwiazd"

Znamy ich z pierwszych stron gazet, ekranów kin i telewizorów. Ale jak wygląda ich życie od kuchni? Najlepiej dowiedzieć się tego odwiedzając gwiazdy w ich domach! W cyklu "Bliżej gwiazd" Dagmara Olszewska otwiera nam drzwi do świata, który na co dzień jest pilnie strzeżony przed mediami. W domowym zaciszu, znane i lubiane przez Was gwiazdy opowiadają o swoim prywatnym życiu, miłości, o wzlotach, a czasami upadkach ich kariery.

Cykl "Bliżej gwiazd"

"Szafy gwiazd"

Jakie tajemnice kryją "Szafy gwiazd”? Sprawdza to Anna Pawelczyk-Bardyga. Ze znanymi osobami rozmawia o modzie, metamorfozach, podejściu do trendów i… życia. Co można znaleźć samym na dnie szaf znanych osób?

Cykl "Szafy gwiazd"

Plebiscyt na cozatydzien.tvn.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl online w tym roku po raz pierwszy organizuje plebiscyt #CoZaRok!, aby wyłonić zwycięzców w kilku kategoriach.

Odkrycie roku 2022 – to kategoria dla osób, które w tym roku wykazały się ogromnym talentem i sprawiły, że cała Polska o nich usłyszała. Są motywacją do ciężkiej pracy i udowadniają, że w życiu wszystko jest możliwe.

Nominowani w tej kategorii to:

 • Aleksandra Adamska za wykreowanie niezapomnianej Pati w serialu "Skazana" i zdobycie szturmem serca widzów
 • Martyna Byczkowska za udany debiut jako Hanka w serialu "Skazana" i wcielenie się w niezwykle różnorodną postać zmagającą się z wieloma sprzeczności
 • Krystian Pesta za hipnotyzującą rolę w serialu "Behawiorysta" jako niebezpieczny, niezwykle przebiegły i pozbawiony skrupułów Horst Zeiger
 • Alicja Wieniawa za wcielenie się w nieoczywistą i humorystyczną rolę Toli w filmie "Apokawixa" - nastolatki, która chciała zmienić na lepsze nie tylko świat ludzi, ale także zombie

Gwiazda filmowa roku 2022 w Plebiscycie #Co za Rok!

Gwiazda filmowa roku 2022 – to kategoria, która przede wszystkim docenia kunszt aktorski i wybitne role. Przełomowe w życiu aktorów, przełamujące własne ograniczenia i zapadające widzom w pamięci na długie lata.

Nominowani w tej kategorii to:

 • Bartosz Gelner za stanowczość i odwagę, która doskonale wpasowuje się w obraz polskiego buntownika, jak choćby w roli Tomasza Mrówca w serialu "Szadź"
 • Dawid Ogrodnik za bycie największym kameleonem polskiego kina, który w każdej roli jest wiarygodny i dostarcza widzom niezapomnianych emocji, jak choćby w filmie "Johnny" jako ksiądz Jan Kaczkowski
 • Aleksandra Popławska za niepokorną, ale i trudną do złamania komisarz Polkowską w serialu "Szadź"
 • Piotr Trojan za niezwykle odważne i pełne emocji role Patryka w filmie "Johnny" oraz ogarniętego mrokiem Macieja w "Szadzi"

Gwiazda muzyczna roku 2022 w Plebiscycie #Co za Rok!

Gwiazda muzyczna roku 2022 – to kategoria dla wokalistów i zespołów, którzy porwali w danym roku tłumy, ich utwory śpiewały miliony Polaków, postawili na nieszablonowe rozwiązania, wykreowali nowe trendy i zgromadzili na koncertach rzesze fanów.

Nominowani w tej kategorii to:

 • Ralph Kaminski za album "Bal u Rafała" oraz za niezwykłą muzykalność, delikatność, kreatywność i ogromne serce dla swoich słuchaczy
 • Sanah za album "Uczta" i jednoczenie ludzi przy wspólnym śpiewaniu i biesiadowaniu, dbałość o piękne słowa i melodie
 • Dawid Podsiadło za album "Lata dwudzieste", a także eksperymentowanie i poszukiwanie nowych brzmień, dzielenie się swoimi przemyśleniami ze słuchaczami
 • Julia Wieniawa za album "Omamy" i za oryginalność oraz odwagę w podążaniu za marzeniami

Inspiracja roku 2022 w Plebiscycie #Co za Rok!

Inspiracja roku 2022 – to kategoria dla osób, które czasem wbrew wszystkiemu starają się czynić dobro. Wykorzystują swoje zasięgi w mediach społecznościowych i angażują tysiące osób w szlachetnym celu. Nie odwracają głowy od trudnych tematów i potrafią głośno upominać się w imieniu innych o sprawiedliwość i wsparcie.

Nominowani w tej kategorii to:

 • Piotr Jacoń za wspieranie społeczności LGBTQ+, reportaż "Wszystko o moim dziecku” i walkę, by w Polsce każdy miał takie samo prawo do głosu, własnych wyborów i życia
 • Aleksandra Żebrowska za niezwykłe poczucie humoru, przełamywanie wszelkich tematów tabu oraz ogromną szczerość wobec kobiet
 • Katarzyna i Maciej Stuhrowie za wspieranie Ukrainy, przyjęcie pod swój dach uchodźców, organizowanie pomocy potrzebującym 
 • Martyna Wojciechowska za 3 lata prowadzenia fundacji Unaweza, która zebrała już ponad 4 miliony złotych dla swoich podopiecznych z Polski i krańców świata, zrealizowała ponad 15 projektów pomocowych, 14 współprac stałych i akcji 
Pozostałe wiadomości