Gwiazdy TVN wspierają WOŚP. Na licytacji m.in. wizyta na planie "Mam Talent!" 

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"
Źródło: MWMEDIA
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 28 stycznia. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka prowadzi zbiórkę pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Gwiazdy TVN zaangażowały się w akcję. Wystawiły na licytację wyjątkowe spotkania i przeżycia.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko kwesty wolontariuszy z puszkami nalepiającymi czerwone serduszka. Co roku WOŚP towarzyszą także liczne aukcje, na których można kupić nie tylko przedmioty, ale również wyjątkowe spotkania. Co w tym roku przyszykowały dla zwycięzców znane twarze z naszej stacji?

Czytaj też: Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobacz najciekawsze aukcje 32. finału WOŚP

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Fenomen"  – niezwykły film dokumentalny o Jurku Owsiaku i WOŚP

"Fenomen" - zwiastun
"Fenomen" - zwiastun
"Fenomen" - pierwszy finał 1
"Fenomen" - pierwszy finał 1
"Fenomen" - pierwszy finał 2
"Fenomen" - pierwszy finał 2
"Fenomen" - autentyczne wzruszające momenty
"Fenomen" - autentyczne wzruszające momenty
"Fenomen" - "Róbta, co chceta"
"Fenomen" - "Róbta, co chceta"
"Fenomen" - o chęci odejścia po śmierci prezydenta Adamowicza
"Fenomen" - o chęci odejścia po śmierci prezydenta Adamowicza
"Fenomen" - fragment o Woodstocku
"Fenomen" - fragment o Woodstocku

Wizyta w "Mam Talent!" na licytacji WOŚP

W ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować wizytę na planie "Mam Talent!" i zobaczyć z bliska, jak wyglądają nagrania do 15. edycji show. Zwycięzca lub zwyciężczyni licytacji zostanie zaproszony/a na plan programu "Mam Talent!" w studio Transcolor w Warszawie. Do wyboru będzie miał/a jeden z pięciu dni wskazanych przez producentów: 20 lub 27 kwietnia, 4, 11 lub 18 maja. Podczas wizyty będzie można nie tylko zobaczyć, jak powstaje show, ale także porozmawiać z jurorami: Julią Wieniawą, Agnieszką Chylińską oraz Marcinem Prokopem czy z prowadzącymi — Agnieszką Woźniak-Starak i Jankiem Pirowskim. Na tę wyjątkową wycieczkę można zabrać ze sobą dwie osoby.

Co więcej, Agnieszka Chylińska wzięła udział w WOŚP również indywidualnie. Tym razem wystawiła na licytację własne trampki. I to nie byle jakie, bowiem towarzyszyły one wokalistce na scenie na trasie koncertowej Pink Punk.

Joanna Krupa dla WOŚP. Wspólne gotowanie

Joanna Krupa razem z siostrą Martą, przekazały na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólne gotowanie. "Nie musisz umieć gotować, żeby wziąć udział w licytacji! To może być wspólna nauka gotowania i rozmowy o życiu. Na pewno miło spędzimy razem czas. Pomagajmy razem!" - czytamy w opisie aukcji.

Joanna Krupa i Marta Krupa
Joanna Krupa i Marta Krupa
Źródło: MWMEDIA

Kasia Sokołowska dla WOŚP. Pobyt w Spa Lava e Sal dla dwóch osób

Druga jurorka "Top Model" Kasia Sokołowska zaoferowała na WOŚP pobyt w jej spa Lava e Sal dla dwóch osób z noclegiem. Obiekt znajduje się w samym sercu Mazur, w Ostródzie.

"Opowiem Wam o moich inspiracjach, tęsknotach i spełnionych marzeniach. SAL oczyści i przygotuje ciało, pobudzi wyobraźnie. LAVA rozgrzeje, da energię i zaspokoi zmysły. Wierzę w moc dotyku, dźwięku, zapachu i dobrego designu, dlatego wiem, że ten prezent, który dacie sobie i bliskiej Wam osobie, będzie niezapomniany" - obiecuje Kasia Sokołowska.

Dla zwycięzców licytacji przewidziana jest kolacja w dniu przyjazdu dla 2 osób oraz nocleg w 5* hotelu w Ostródzie (ze śniadaniem i późniejszym wymeldowaniem). Następnie, będzie okazja do spotkania z Kasią Sokołowską, podczas którego oprowadzi zwycięzców po spa i opowie o swoim ukochanym miejscu. W spa natomiast będzie można przeżyć zmysłową i uzdrawiającą podróż w świat Lava e Sal, poddając się trzygodzinnemu, specjalnie przygotowanemu rytuałowi dla ciała i duszy dla dwojga.

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
Źródło: MWMEDIA

Piotr Kraśko dla WOŚP. Pomoc w odrabianiu lekcji i opieka nad dziećmi

W akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażował się także prezenter TVN24 Piotr Kraśko. Na licytację wystawił coś wyjątkowego — pomoc w odrabianiu lekcji.

"Wyobraźcie sobie, że jesteście bardzo zajęci, macie jakieś wyjście a następnego dnia dzieci mają test, klasówkę, kartkówkę to właśnie wtedy mogę pomóc ja! A ponieważ, sam mam dzieci od 2 klasy szkoły podstawowej do 3 liceum to wydaje mi się dam radę jakoś pomóc — dam z siebie wszystko! A gdy dzieci zgłodnieją, zrobię rosół!" - napisał dziennikarz.

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko
Źródło: MWMEDIA

Marta Kuligowska dla WOŚP. Dzień w redakcji TVN24 "Polska i Świat"

Marta Kuligowska zaoferowała na WOŚP dzień w redakcji programu TVN24 "Polska i Świat". Wizyta rozpocznie się od porannego kolegium o godzinie 9.45 aż do wieczornej emisji programu o godzinie 21.00. Zwycięzca będzie mieć także okazję wyjazdu na zdjęcia z jednym z reporterów oraz spędzenia wspaniałego popołudnia pod skrzydłami Marty Kuligowskiej. Będzie to niezapomniany czas, podczas którego będzie można poznać od kuchni jeden z czołowych programów informacyjnych polskiej telewizji. W samym sercu stacji TVN24 przekonacie się, jak wygląda praca dziennikarzy i redaktorów, zajrzycie za kulisy tworzenia serwisów informacyjnych i poczujecie niesamowite emocje, jakie towarzyszą tworzeniu programu na żywo.

Marta Kuligowska
Marta Kuligowska
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości