Majka Jeżowska o byciu youtuberką. "Nigdy nie jest za późno"

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska o byciu youtuberką
Źródło: MWMEDIA
Majka Jeżowska wzięła udział w wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy" oraz aukcji prac z sesji fotograficznej, której bohaterami byli ukraińscy uchodźcy oraz polskie gwiazdy. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o byciu youtuberką.

Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy" odbył się 23 czerwca 2022 roku w przestrzeni konceptu twórczego Łukasza Urbańskiego. Majka Jeżowska od wielu lat jest ambasadorką Fundacji Ronalda McDonalda. Wzięła zatem udział w wydarzeniu, a przy okazji udzieliła wywiadu mediom. Co powiedziała o byciu youtuberką?

Majka Jeżowska prowadzi kanał na YouTube

Majka Jeżowska od jakiegoś czasu prowadzi swój oficjalny kanał w serwisie Youtube. Publikuje na nim filmiki pokazujące życie gwiazdy od kuchni. Na kanale pojawiły się już vlogi z jej urodzin we Wrocławiu, majówki czy wizyty w Szkocji.

Aleksandra Głowińska zapytała Majkę Jeżowską o jej plany związane z kanałem na Youtube.

- Wiem, że to może brzmi dziwnie, ale nigdy nie jest za późno, żeby zostać youtuberką i vlogerką. Ja już mam dziesięć vlogów na swoim kanale. To są naprawdę dokumenty z mojego życia, ale bardzo rozrywkowe z przymrużeniem oka. To nie jest relacja z jednego eventu - wyjaśniała artystka.

Zobaczcie pierwszego vloga Majki Jeżowskiej:

Majka Jeżowska o byciu youtuberką

Majka Jeżowska zapozowała z Julią z Ukrainy w charytatywnej sesji fotograficznej. Cały dochód ze sprzedaży zdjęcia trafi do dzieci i rodzin z Ukrainy. Artystka także tego dnia nagrywała swojego vloga na Youtube.

- Z dzisiaj też jest vlog kręcony, ale nie tylko to. Będzie potem rozmowa w fundacji Ronalda McDonalda, pokażemy dom, pokażemy te rodziny ukraińskie - wyjaśniła.

Piosenkarka stwierdziła też, że jako youtuberka chce pokazywać ludziom głębsze treści.

- Zawsze jest jakiś głębszy content, a nie tylko moje życie, że sobie chodzę tu czy tam albo że gdzieś wystąpiłam. Każdy z vlogów jest na inny temat - powiedziała.

Artystka zachęciła do oglądania jej filmików.

- Polecam gorąco, bo wiem, że się podobają bardzo nie tylko moim fanom, ale także takim ludziom, którzy znają się na temacie i mówią, że są bardzo dobre, interesujące i amerykańskie, co uważam za największy komplement. Ja przecież mieszkałam w Stanach i codziennie oglądałam chyba po trzy talk-showy amerykańskie, więc to naprawdę jest coś, co uwielbiam. Więc to jest dla mnie komplement. Jeśli są amerykańskie i rozrywkowe to ja się bardzo cieszę i zapraszam - podsumowała.

Majka Jeżowska o byciu youtuberką

Majka Jeżowska ambasadorką Fundacji Ronalda McDonalda

Majka Jeżowska jest ambasadorką Fundacji Ronalda McDonalda, która współorganizowała wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy". Domy Ronalda McDonalda to miejsca, dzięki którym rodzice małych pacjentów Szpitali Dziecięcych mogą być bliżej swoich dzieci. Obecnie służą także jako schronienie dla uchodźców z Ukrainy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości