Wianki nad Wisłą 2023 z transmisją w TVN! Ralph Kaminski wystąpi w nowej roli

Autor:
Kamila
Jamrożek
Wianki nad Wisłą 2023. Ralph Kaminski

Przed nami kolejna odsłona Wianków nad Wisłą, tradycyjnej imprezy organizowanej przez miasto stołeczne Warszawa, aby powitać nadejście lata. Tegoroczny finał imprezy zapowiada się niezwykle ekscytująco. Uczestnicy wezmą udział w koncercie, który odbędzie się pod hasłem "KORA. Przyszłam na świat po to". Dobra wiadomość dla tych, którzy nie dotrą do stolicy - transmisja koncertu w TVN!

Wianki nad Wisłą to wyjątkowe wydarzenie organizowane na powitanie lata. Oprócz licznych atrakcji, takich jak pikniki i warsztaty, goście będą mieli okazję cieszyć się występami utalentowanych muzyków. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie miała niezwykły akcent - niezwykły koncert finałowy poświęcony legendzie polskiej muzyki, niezapomnianej Korze Jackowskiej. To będzie niepowtarzalne zwieńczenie imprezy. Koncert "KORA. Przyszłam na świat po to" poprowadzi Ralph Kaminski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Wianki nad Wisłą 2023 – kiedy i gdzie się odbędą?

Wianki nad Wisłą - piknik rodzinny inspirowany słowiańską tradycją Nocy Kupały, znanej także jako Sobótka, to wyjątkowe wydarzenie organizowane w Warszawie. Jest to tradycyjna impreza, która ma na celu powitanie lata. W sobotę 24 czerwca mieszkańcy stolicy oraz widzowie TVN będą mieli okazję razem świętować podczas tegorocznej edycji koncertu Wianki nad Wisłą, który odbędzie się w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. To będzie niezapomniany wieczór, w którym wspólnie powitamy lato i cieszyć się będziemy niepowtarzalną atmosferą.

Wianki nad Wisłą 2023 – kto wystąpi?

Na nadchodzących Wiankach nad Wisłą 2023, wyjątkowe wydarzenie zostanie poświęcone pamięci niezapomnianej legendy polskiej muzyki rozrywkowej, liderki zespołu Manaam - Korze Jackowskiej. Podczas tego wydarzenia, które nosi hasło "KORA. Przyszłam na świat po to", liczni artyści zaprezentują swoje interpretacje największych przebojów tej wyjątkowej artystki. Na scenie wystąpią:

  • Krzysztof Zalewski, Ania Karwan,
  • Muniek Staszczyk,
  • Natalia Przybysz,
  • Maciej Musiałowski,
  • Kwiat Jabłoni,
  • Bovska,
  • Organek,
  • ExMaanam,
  • Karolina Lizer & Zee Krayski.

Ralph Kaminski tego wieczoru zadebiutuje również w roli prowadzącego wydarzenie.

Wianki nad Wisłą 2023 – transmisja w TVN

Transmisja koncertu "KORA. Przyszłam na świat po to" prosto z warszawskiego Podzamcza już w sobotę 24 czerwca w TVN o godzinie 22.00.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości