Margaret wpuściła kamery do swojego domu i zdradziła kulisy powrotu do muzyki pop

Margaret i Olivier Janiak
Margaret pokazała dom i zdradziła kulisy powrotu do muzyki pop
Źródło: Co Za Tydzień
Margaret wraca do muzyki pop. Wokalistka przez chwilę miała romans z rapem, ale zapowiedziała nową płytę dla tych, którzy tęsknili za nią w wydaniu popowym. Artystka zaprosiła Oliviera Janiaka do swojego domu, aby opowiedzieć o doświadczeniach, które wpłynęły na proces twórczy i powstanie albumu. Zapraszamy na rozmowę.

Małgorzata Jamroży znana jest w mediach przede wszystkim jako Margaret, ale miała kilka innych wcieleń. Nazywała się m.in. Gaja Hornby czy Maggie. Zadebiutowała w 2013 roku piosenką pt. "Thank You Very Much". Później nagrała wiele innych popowych przebojów. Wraz z muzykiem KaCeZetem - prywatnie jej mężem, założyła wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. Od tego czasu artystka nagrywa też muzykę z gatunków rap oraz hip-hop. Margaret ogłosiła, że wróciła do popowych korzeni.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Margaret pokazała swój dom. Opowiedziała o swoim azylu
Źródło: Co Za Tydzień

Margaret wraca do muzyki pop. Kulisy powstawania nowego albumu

Margaret zaprasza do odsłuchania jej nowej autorskiej piosenki pt. "Tańcz głupia". Singiel zapowiada popowy album artystki zatytułowany "Siniaki i cekiny", którego premiery możemy spodziewać się w pierwszej połowie 2024 roku. Olivier Janiak zapytał piosenkarkę o kulisy powstawania utworu. Margaret była z nim szczera.

- Napisałam ten utwór, w takim momencie, w którym było dosyć, myślę, ciężej. I to był taki moment, w którym nie chciało mi się o tym rozmawiać, nie chciało mi się radzić, nie chciało mi się, nie wiem, żalić. Nieraz jest taki moment, w którym już się nie chce o tym gadać, tylko po prostu chce się to wszystko wytańczyć i tyle. I oto jest ten utwór - wyznała Margaret prosto z serca.

"Co się stało, że ten pop z powrotem zagrał ci w duszy?" - zapytał Olivier Janiak.

- To jest taka sinusoida, bo też dosyć długo robiłam rapy, hip-hopy, takie rzeczy bardzo urban. I tak jak chyba wtedy było z popem, po prostu miałam ochotę coś zmienić, miałam ochotę się porozwijać, bo faktycznie jak robi się w jednym stylu, ja przynajmniej tak mam, dochodzę nieraz do takiej ściany i nie wiem, co dalej. Mogłabym się powtarzać, ale w sumie nie lubię tego robić, bo wydaje mi się, że to jest po prostu strata czasu. Więc mam teraz znowu odbicie w drugą stronę - dodała piosenkarka.

Margaret zadebiutowała na scenie 10 lat temu. Czy czegoś żałuje?

W ogóle nie. Myślę sobie, że te wszystkie sytuacje, które na tamten moment wydawały mi się bez sensu albo wydawały mi się niepotrzebne, nie chciałam ich, teraz wiem, po co były i czego mnie nauczyły i nic bym nie zmieniła. Mam jakieś takie wrażenie, że odrobiłam swoje i jestem w takim momencie, że faktycznie mogę robić to, co chcę. 
- wyznała Margaret.

Margaret opowiada, za co lubi swój dom

Margaret kręciła teledysk w swoim domu. Opowiedziała, za co lubi swój azyl. Wymieniła spokój, brak zasięgu oraz ludzi. Zażartowała, że to miejsce ma dużo braków, które jej bardzo odpowiadają. Gwiazda jest często na świeczniku i szuka balansu w życiu. Po trasie koncertowej może odpocząć w zacisznym miejscu.

- Tak, ja myślę, że to jest ten balans, którego ja wcześniej nie miałam, bo też z drugiej strony uprawiamy życie dosyć szybkie i ja też je bardzo lubię. Ale faktycznie ta druga strona, to bycie pośrodku chyba jednak najbardziej mi odpowiada. Bo tu się życie zaczęło w przyczepie kempingowej - opowiedziała przed kamerą.

Wisienką na torcie jubileuszu dziesięciolecia na scenie był dla Margaret koncert MTV Unplugged. Podczas tej realizacji Margaret podziękowała absolutnie wszystkim, którzy towarzyszą jej w muzycznej drodze.

- Ten projekt Margaret zawsze był bardziej o grupie ludzi niż o jednej osobie... Razem można więcej, ale też po prostu jest fajniej, jest weselej, fajniej się dzielić sukcesami. Faktycznie jest tam bardzo dużo ludzi, którzy przy tym pracują i oddają swoje serce - podkreśliła artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

podziel się:

Pozostałe wiadomości