"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie

Sebastian Fabijański wystąpił w "Apokawixie"
Sebastian Fabijański wystąpił w "Apokawixie"
Źródło: Screen Co Za Tydzień
Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie. Oliwier Janiak razem z ekipą "Co Za Tydzień" zjawili się na planie tego niecodziennego projektu.

Tuż przy Wyspie Zawadowskiej nad Wisłą w okolicach Warszawy wydarzyło się coś niespodziewanego. Na okoliczną plażę wyszło stado prawdziwych zombie, a wśród nich także Sebastian Fabijański i inni młodzi, utalentowani aktorzy. Wszystko za sprawą nowego projektu filmowego Ksawerego Żuławskiego o nazwie "Apokawixa". Na miejscu nie zabrakło oczywiście także Oliviera Janiaka i kamer programu "Co Za Tydzień".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

"Apokawixa" czyli zombie atakują na imprezie

To ma być coś, czego w Polsce dotychczas nie było. Ksawery Żuławski nakręcił film o zombie, w którym zagrał Sebastian Fabijański. Obok niego w produkcji widzowie będą mogli zobaczyć jeszcze kilka innych rozpoznawalnych nazwisk, które stworzyły kreacje wymykające się prostym regułom.

- To trochę horror, trochę film akcji, trochę szalony - mówił Mariusz Urbaniec, który zagrał w "Apokawixie".

Apokalipsa zombie dopada młodych ludzi na imprezie, czyli wtedy, gdy najmniej się tego spodziewają. Wszyscy są więc w szale.

"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie.

Sebastian Fabijański największą gwiazdą "Apokawixy"

Na planie był też obecny największy gwiazdor produkcji, czyli Sebastian Fabijański. Grana przez niego postać jest bardzo wyrazista, konkretna i mocna.

- To jest dobry człowiek, czyli facet, który wie więcej i przygotował się na coś, czego jeszcze inni się nie spodziewają. Włada w walce bardzo dobrze swym kijem i żyje w lesie. To jest taki gość, który bardzo dobrze na początku sprawa wrażenie kogoś, kogo się można bać, ale z drugiej strony to jest jego maska, bo tak naprawdę jest cholernie wrażliwym typem - opowiadał o granej przez siebie postaci Sebastian Fabijański.

Aktor wszystkie swoje filmowe tatuaże narysował sam. Film ma jednak nie tylko nastraszyć widzów, ale i poruszyć ważne tematy. Produkcja, dzięki swojej bezkompromisowości i dość niecodziennym sposbie realizacji, ma szansę na spory sukces.

Co działo się na planie? Tego dowiecie się, oglądając wideo na górze strony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Co Za Tydzień TVN

Źródło zdjęcia głównego: Screen Co Za Tydzień

podziel się:

Pozostałe wiadomości