Małgorzata Rozenek-Majdan ruszyła z nowym programem "Bez kompleksów". O czym jest?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Za nami pierwszy odcinek nowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan "Bez kompleksów"
"Bez kompleksów" to nowy program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, który można oglądać na antenie TVN7. Podczas premiery pierwszego odcinka mieliśmy okazję porozmawiać z ekspertami tego programu i jego prowadzącą.

Małgorzata Rozenek-Majdan o "Bez kompleksów"

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedziała:

- To jest program o zmianie. Tak naprawdę, gdyby patrzeć na niego bardzo dosłownie, to jest program o kobietach, które przechodzą przez fizyczną metamorfozę. Dzięki doktorowi Markowi Szczytowi i doktorowi Michałowi Nawrockiemu zmieniają takie elementy w swoim ciele i twarzach, które były dla nich dużym kompleksem. Ale tak naprawdę to nie jest tylko program o zmianie fizycznej. To jest też program o wzmocnieniu, nadaniu sprawczości i odwadze — mówiła.

W metamorfozach bohaterkom pomagają lekarze – chirurg plastyk i stomatolog. Michał Nawrocki — stomatolog w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedział:

- Mimo że jestem już lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, to zobaczyłem dopiero, jak połączenie tych dwóch dziedzin – chirurgii plastycznej, zabiegów w klinice doktora Szczyta oraz zabiegów w naszej klinice, jeśli chodzi o stomatologię – pozwala uzyskać tak wiele, jak wiele można zmienić w życiu człowieka. My jesteśmy w kontakcie z naszymi bohaterkami. Widzimy się teraz, już po zakończonym programie, na wizytach kontrolnych i wiemy, mamy od nich ten pozytywny feedback, jak to im pozmieniało życie. To są naprawdę nowe osoby, pozbawione kompleksów, radośnie i z dumą kroczące w dobrą stronę — mówił.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA

Specjaliści w "Bez kompleksów" zmieniają ludzkie życia

O wizerunek bohaterek zadbali również makijażystka Kamila Tadrian, nowe fryzury zaproponował Bartosz Bronowicki, a stylizacje przygotowała Katarzyna Baran.

- Zależało mi bardzo na tym, żeby pokazać dziewczynom, że w polskich markach, w butikach polskich marek i w sieciówkach możemy się naprawdę dobrze ubrać. Chciałam zrobić wszystko, żeby dziewczyn nie przebrać, ale by czuły się komfortowo w całości, a na finał — by każda poczuła się zupełnie wyjątkowo — powiedziała Katarzyna Baran. "Bez kompleksów" – do obejrzenia w sobotnie wieczory w TVN7.

Katarzyna Baran
Katarzyna Baran
podziel się:

Pozostałe wiadomości