Adam i Jakub Zdrójkowscy obchodzą urodziny. Słynni bliźniacy przez lata nie mieli dobrych relacji

Jakub i Adam Zdrójkowscy
Jakub i Adam Zdrójkowscy
Źródło: MWMEDIA
Adam i Jakub Zdrójkowscy zaczynali razem przygodę z show-biznesem, jednak z czasem każdy z nich poszedł w swoją stronę. Bliźniacy przez lata nie mieli dobrych relacji, czego też sami nie ukrywali. Dopiero jakiś czas temu zakopali wojenny topór i dziś mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

29 maja 2024 roku Adam i Jakub Zdrójkowscy skończyli 24 lata. Z okazji urodzin słynnych bliźniaków przypominamy ich wypowiedzi dotyczące ich skomplikowanej relacji. Bracia bowiem zaczynali przygodę z aktorstwem, gdy mieli zaledwie po 10 lat. Potem ich kariera szybko nabrała tempa, a ich drogi się rozeszły.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

AZJAEXPRESS_ZDROJKOWSKI_SHOWBIZ
Adam Zdrójkowski o relacjach w show-biznesie

Adam i Jakub Zdrójkowscy długo nie mieli ze sobą dobrych relacji

Adam i Jakub Zdrójkowski przez lata nie ukrywali, że nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Ten stan rzeczy zmienił się dopiero jakiś czas temu. O wszystkim opowiedział pierwszy z braci podczas jednego z wywiadów. Wyznał, że w pewnym momencie sytuacja między nimi była bardzo napięta.

"Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale… obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania. Ale kiedy trzeba, stajemy za sobą murem. Mamy w sobie wsparcie" - mówił Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Party".

O relacji z bratem bliźniakiem wypowiedział się także Jakub Zdrójkowski. Odniósł się do tego, że razem z Adamem Zdrójkowskim przez długi czas nie obserwowali się nawet na Instagramie. Ostatecznie nawet i to się zmieniło.

"Teraz nawet czasem lajkuję mu posty. Obaj mamy twarde, dominujące charaktery, jesteśmy indywidualistami i lubimy mieć rację. To mieszanka wybuchowa i… domena większości braci bliźniaków" - dodał Jakub Zdrójkowski w rozmowie z "Faktem".

Adam i Jakub Zdrójkowscy mogą dziś na siebie liczyć w każdej sytuacji

Adam Zdrójkowski podkreślił, że bardzo cieszy się z tego, że udało mu się wyprostować relacje z bratem. Aktorzy obecnie nie tylko ze sobą rozmawiają, ale także spędzają razem czas.

Mamy kompletnie różne charaktery. Obaj jesteśmy uparci i to długo nie pozwalało nam się zaprzyjaźnić [...] Wojna była. Już tej wojny nie ma. Ja się bardzo cieszę, już od kilku lat normalnie rozmawiamy, spędzamy razem czas
mówił Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Party".

Adam Zdrójkowski jakiś czas temu zakończył swój wieloletni związek i nie ukrywał, że bardzo mocno to przeżył. Wówczas Jakub Zdrójkowski przyszedł mu z pomocą i otoczył brata bliźniaka wsparciem.

"Wciąż jest to dość szorstka przyjaźń. Choć w porównaniu z tym, co było kilka lat wcześniej, jest dużo lepiej. Myślę, że mamy z Adamem podobny gust, jeśli chodzi o dziewczyny" - wyjaśniał Adam Zdrójkowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości