Ralph Kaminski pokazał zdjęcie sprzed lat. Fani twierdzą, że wyglądał, jak członek znanego boysbandu

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Źródło: MWMEDIA
Ralph Kaminski wywołał nie lada sensację wśród fanów, publikując w sieci zdjęcie z przeszłości. Wielu z wielbicieli artysty twierdzi, że na fotografii przypomina jednego z członków popularnej grupy One Direction. Faktycznie podobny?

Ralph Kamiński to wyjątkowy artysta, który swoimi piosenkami inspiruje fanów. Muzyk nie obawia się wyrażać swojej prawdziwej osobowości, co pokazuje nie tylko poprzez swoje utwory, ale także unikalne stylizacje.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ralph Kaminski niczym członek boysbandu?

Ralph Kaminski stale utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Artysta niedawno kolejny raz ich zaskoczył, dzieląc się unikalnym zdjęciem z czasów, kiedy miał zaledwie 18 lat. Opublikował na swoim instagramowym koncie wycinek z lokalnej gazety, dokumentujący początki jego kariery muzycznej, co wywołało lawinę komentarzy ze strony zaskoczonych i zachwyconych fanów.

Jak wynika z artykułu opublikowanego przez Ralpha Kaminskiego, artysta już w tym wieku był zdobywcą Grand Prix XV Festiwalu Piosenki Angielskiej. Zdjęcie, które opublikował na swoim profilu, wywołało ogromny odzew jego wielbicieli.

W licznie pozostawionych komentarzach fani gwiazdora wyrazili swoje uznanie zarówno dla jego talentu muzycznego, jak i uroku osobistego. Wielu wielbicieli artysty stwierdziło nawet, że Ralph Kaminski w młodości przypominał jednego z członków popularnego boysbandu One Direction.

"Na tym zdjęciu to trochę taki Liam Payne z One Direction" - napisał jeden z fanów artysty, uzyskując wiele polubień.

Ralph Kaminski ma znaną bratową

Ralph Kamiński często korzysta z mediów społecznościowych, aby podzielić się z fanami swoim codziennym życiem i pracą. Jakiś czas temu zdecydował się na nieoczekiwany ruch, publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie swojej bratowej, Zuzanny Uberman-Kamińskiej.

Artysta dołączył do posta niezwykłe życzenia urodzinowe, w których podkreślił urodę bratowej i życzył jej zdrowia, szczęścia oraz słodyczy. Przy okazji przypomniał, że kiedyś kobieta pojawiła się w jednym z jego teledysków — do piosenki "Pies".

"Moja piękna bratowa Zuza Uberman-Kamińska ma dzisiaj urodziny! Żyj nam 100 lat! Zdrowia, szczęścia i słodyczy tego tobie brat męża życzy! (Zuzia wcieliła się w jedną z postaci w klipie 'Pies')" - napisał.

Należy dodać, że według informacji podawanych przez media - Zuzanna Uberman-Kamińska nie jest tylko bratową Ralpha Kamińskiego, ale także dziennikarką i projektantką ubrań. Kobieta aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami na temat swojej kariery zawodowej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyłą

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości