Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z piękną blondynką. Ich poza mówi wiele

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
Źródło: VIPHOTO
Adam Zdrójkowski pochwalił się nowym zdjęciem z wakacji. Do uroczego selfie zapozował z blondynką, którą już wcześniej można było zobaczyć w jego instagramowych relacjach. Czy są parą? Oficjalnie tego nie wiemy, jednak to, w jaki sposób zapozowali do plażowych ujęć, z pewnością wiele mówi o ich relacji.

Po głośnym rozstaniu z serialową i życiową partnerką, Wiktorią Gąsiewską. Aktorka jest teraz w szczęśliwym związku z Jasperem Sołtysiewiczem, który też jest znany z ekranu. Adam Zdrójkowski na dłuższy czas pozostał singlem. Może się zdawać, że okres samotności właśnie dobiega końca. Wnioskować to można z coraz częstszych relacji, na których aktor cieszy się towarzystwem pięknej blondynki. Czy to już poważny związek?

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Zdrójkowski znalazł nową miłość?

Już ponad dwa lata mijają, odkąd skończył się związek jeden z najchętniej obserwowanych par młodego pokolenia. Fanów aktorskiej pary, Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej było naprawdę sporo. Tym bardziej że związek rozpoczął się jeszcze w serialu, w którym tych dwoje również zagrali parę. Tym razem okazało się jednak, że wszystko, co piękne, kiedyś się kończy. Aktorka stosunkowo szybko związała się z Jasperem Sołtysiewiczem i od tego czasu zdaje się być w nowym związku naprawdę szczęśliwa.

Adam Zdrójkowski zdawał się nie od razu pogodzić z losem. Miłości szukał dość długo, jednak teraz może się okazać, że to już koniec samotności przystojnego młodzieńca. Na jego profilu na Instagramie coraz częściej pojawia się bowiem tajemnicza blondynka o niebieskich oczach.

Jeszcze niedawno dziewczyna pojawiała się w relacjach influencera niby przypadkiem. Fani głośno komentowali pierwszy wspólny spacer za Warszawą w stadninie koni. Teraz para pozuje razem coraz śmielej.

Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcie z dziewczyną
Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcie z dziewczyną
Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcie z dziewczyną
Źródło: Instagram

Adam Zdrójkowski na wakacjach w tajemniczym towarzystwie

W nowej relacji Adama Zdrójkowskiego na Instagramie możemy właśnie oglądać zdjęcia z rajskich wakacji. Aktor wypoczywa na gorącej hiszpańskiej plaży, dokładnie w Puerto Banús. Jedno ze zdjęć wyjątkowo przykuło uwagę obserwatorów.

Adam Zdrójkowski pozuje na plaży do selfie, a przed nim, niemal przytulona, uśmiecha się tajemniczo urocza towarzyszka. Aktor nie przyznał dotąd publicznie, by blondynka miała być jego dziewczyną, ale trudno nie snuć spekulacji w obliczu tak oczywistych ujęć ze wspólnych wakacji.

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski spędza wakacje z dziewczyną?
Adam Zdrójkowski
Źródło: Instagram @adam_zdrojkowski

W stałej galerii Adama Zdrójkowskiego na Instagramie pojawiło się jednak samotne zdjęcie, również z tej sesji.

"Ocenia się, że około 80% ilości potrzebnej dla organizmu zapewnia wchłanianie witaminy D ze słońca" - czytamy pod zdjęciem, na którym aktor nie wspomina o tym, z kim spędza urlop.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: VIPHOTO

podziel się:

Pozostałe wiadomości