Agata Młynarska przeszła modową metamorfozę. Jak wyglądała kilkanaście lat temu?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agata Młynarska

#METAMORFOZYGWIAZD Agata Młynarska dziś jest wymieniana jednym tchem w gronie najlepiej ubranych Polek. Dziennikarka z powodzeniem łączy klasykę z ekstrawaganckimi trendami, jednak jeszcze kilkanaście lat temu zdarzały się jej "modowe grzeszki". Sprawdzamy, jak zmieniał się jej styl.

Agata Młynarska to bez wątpienia jedna z najbardziej poważanych i zasłużonych polskich dziennikarek. Gwiazda od lat cieszy się dobrą opinią w branży, stroni od skandali i dla wielu kobiet może być wzorem, także w kwestii stylu. Nie da się bowiem ukryć, że Agata Młynarska jest niczym wino, czyli z roku na rok po prostu coraz lepsza. Dziś zachwyca na salonach, ale modowe początki nie zawsze były dla niej łaskawe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem
Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem

Agata Młynarska miała trudne modowe początki

Agata Młynarska jest związana z polskim show-biznesem praktycznie od dzieciństwa. Już wówczas bowiem opinia publiczna bacznie śledziła, jak rozwijają się dzieci słynnego Wojciecha Młynarskiego. Dziennikarka szybko znalazła własną drogę w życiu i dzięki pracowitości oraz talentowi zyskała uznanie. Agata Młynarska od początku wiedziała, że w modzie chce postawić na klasykę. Nie zawsze jednak wybierane przez nią połączenia w odpowiedni sposób eksponowały jej urodę.

Agata Młynarska w 2006 roku
Agata Młynarska w 2006 roku Agata Młynarska w 2006 roku Źródło: MWMEDIA

Agata Młynarska wybierała kiedyś mocno wyróżniające się stylizacje, jak ta z 2007 roku, w której świętowała ówczesnego Sylwestra. Gwiazda postawiła na złoto-czarną kreację oraz ogromną czapkę, której nie powstydziłby się rosyjskie arystokratki.

Agata Młynarska w 2007 roku
Agata Młynarska w 2007 roku Agata Młynarska w 2007 roku Źródło: MWMEDIA

Z biegiem lat Agata Młynarska zauważyła, że klasa zwykle chodzi w parze z prostotą. Dziennikarka zrezygnowała z dziwnych fasonów i krzykliwych dodatków i poszła w kierunku niewymuszonej elegancji. Klasyczne, dobrze skrojone zestawy przełamywała finezyjnymi dodatkami. Zaczęła także się inaczej czesać.

Agata Młynarska w 2008 roku
Agata Młynarska w 2008 roku Agata Młynarska w 2008 roku Źródło: MWMEDIA

Agata Młynarska dziś jest mistrzynią dobrego stylu

Patrząc na stare zdjęcia Agaty Młynarskiej i jej styl trudno ukryć, że dziennikarka przeszła ogromną zmianę. Oczywiście na plus. Dziś Agata Młynarska bawi się modą, chociaż wciąż porusza się w obszarach elegancji. Wybiera klasyczne kroje, ale kolory i zdobienia robią z nich prawdziwe dzieła sztuki.

Agata Młynarska w 2021 roku
Agata Młynarska w 2021 roku Agata Młynarska w 2021 roku Źródło: MWMEDIA

Dziennikarka od zawsze kochała błysk, jednak nie zawsze w dobrym wydaniu. Teraz jednak Agata Młynarska dobrze dobiera swoje stylizacje, łącząc je z odpowiednimi i stonowanymi dodatkami. Obecnie gwiazda jest uważana za jedną z najlepiej ubranych Polek.

Agata Młynarska w 2022 roku
Agata Młynarska w 2022 roku Agata Młynarska w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

Agata Młynarska w ostatnich latach najbardziej pokochała garnitury i jest to miłość z wzajemnością. Dziennikarka często wybiera brokatowe i cekinowe fasony, które sprawiają, że błyszczy w nich niczym najjaśniejsza gwiazda. Nie zapomina jednak przy tym, że co za dużo, to niezdrowo. Zawsze przełamuje więc takie stylizacje nonszalanckim akcentem. Na zdjęciu np. w postaci sportowych butów. Wygodnie i szykownie!

Agata Młynarska w 2023 roku
Agata Młynarska w 2023 roku Agata Młynarska w 2023 roku Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości