Agnieszka Woźniak-Starak przeszła ogromną metamorfozę. Dziś jest ikoną stylu

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak przeszła metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
#METAMORFOZYGWIAZD Agnieszka Woźniak-Starak dziś jest uznawana za ikonę stylu, jednak nie zawsze tak było. Gwiazda ma na swoim koncie kilka modowych wpadek i przeszła długą drogę, by prezentować się tak, jak teraz. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała 15 lat temu?

Agnieszka Woźniak-Starak to dziś bezsprzecznie jedna z największych ikon stylu wśród polskich celebrytek. Gwiazda niejednokrotnie była wyróżniania w tej kategorii i nic dziwnego, ponieważ zawsze prezentuje się zjawiskowo. Dziennikarka nie boi się odważnych połączeń i uwielbia bawić się z modą. Sztampowe kreacje nie są dla niej i zawsze musi mieć na sobie coś awangardowego. Nie zawsze jednak tak było.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła kilka modowych wpadek

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła długą drogę, a kilkanaście lat temu raczej nie zaliczała się do tych najlepiej ubranych. Gwiazda wybierała kroje, które nie do końca podkreślały jej urodę. Przez pewien czas Agnieszka Woźniak-Starak eksperymentowała nie tylko jednak ze stylizacjami, ale także z fryzurą i makijażem. Mało kto pamięta już, że ponad 15 lat temu nosiła gęstą, obciętą na prosto grzywkę.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2007 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MW MEDIA

Celebrytka zawsze mogła pochwalić się nienaganną figurą, jednak często wybierała sukienki, które wyraźnie zaburzały jej proporcję. Dziennikarka lubiła też zakładać na ścianki kontrastujące, niekoniecznie w dobry sposób, czarne rajstopy. Na szczęście ten etap ma już dawno za sobą.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2008 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Woźniak-Starak mimo wszystko zawsze kochała modę, jednak nie była to łatwa dla jej serca miłość. Gwiazda lubiła bawić się kolorami i fasonami, jednak często nawet w praktycznie idealnie dobranej stylizacji, popełniała jedną małą gafę. Z biegiem lat dziennikarka uczyła się jednak na błędach i bardzo skrupulatnie odrabiała swoje modowe lekcje.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2009 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Woźniak-Starak dziś jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd

Nie da się ukryć, że dzięki temu Agnieszka Woźniak-Starak dziś jest uznawana za jedną z ikon polskiej mody. Gwiazda zachwyca na ściankach i nie ma już problemu z dobraniem odpowiednich dla siebie stylizacji. Dziennikarka zachwyca nie tylko w wydaniach wieczorowych, ale także tych bardziej codziennych, casualowych. Chętnie wraca także do grzywki, jednak w porównaniu z przeszłością, dba o to, by fryzura dodawała jej lekkości.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2021 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Prawdziwymi hitami są stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak, w których pokazuje się przed studiem "Dzień Dobry TVN". Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych zestawów, które potem chętnie odtwarzają w domowym zaciszu. Agnieszka Woźniak-Starak nie boi się eksperymentować z krojami i fasonami i często sięga po oryginalne i odważne rozwiązania. Nie da się ukryć, że zawartość szafy dziennikarki zyskała już miano kultowej.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2022 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Największe wrażenie jednak Agnieszka Woźniak-Starak robi w wydaniu wieczorowym. Gwiazda zawsze eksponuje swoją zgrabną sylwetkę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka i przeważnie podkreśla długie do nieba, smukłe nogi. Co ciekawe, w kwestii makijaży dziennikarka zawsze stawia na naturalny, lekki i niemal niewidoczny make-up. Taki wizerunek stał się już jej znakiem rozpoznawczym, dzięki któremu wyróżnia się z tłumu innych gwiazd.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak w 2022 roku
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości