Monika Richardson kupiła synowi mieszkanie w kamienicy. Zapłaciła gotówką

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Monika Richardson

Monika Richardson pochwaliła się prezentem dla syna. Dziennikarka kupiła pierworodnemu mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Warszawie i zapłaciła za nie gotówką. Wyjaśniła obserwatorom, skąd miała tyle pieniędzy.

Monika Richardson to nie tylko znana dziennikarka, ale przede wszystkim mama dwójki dzieci. Gwiazda trzy razy wychodziła za mąż, jednak tylko z drugim mężem doczekała się pociech. Tomek i Zosia są już pełnoletni, jednak wciąż mają ze swoją sławną mamą bardzo bliską relację. Monika Richardson jest bardzo dumna ze swoich potomków i chętnie chwali się nimi w mediach społecznościowych. Niedawno zdradziła, że kupiła synowi mieszkanie w zabytkowej kamienicy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Monika Richardson kupiła mieszkanie za gotówkę

Monika Richardson jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda chętnie opowiada fanom o tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Niedawno pochwaliła się, że zakończyła bardzo długo proces sądowy w sprawie jej kredytu w szwajcarskich frankach.

Sąd orzekł na korzyść gwiazdy, która dzięki temu otrzymała rekompensatę finansową. Monika Richardson zdradziła, że pieniądze przeznaczyła na zakup mieszkania dla 22-letniego syna Tomka. Lokal, który mieści się w zabytkowej kamienicy, kupiła za gotówkę.

"Kupiłam dzisiaj mieszkanie dla syna. Piękne, w zabytkowej kamienicy. Bez kredytu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wygrana w procesie sądowym, w tzw. pozwie frankowym. Sprawa trwała wprawdzie 5 lat, ale zakończyła się prawomocnym wyrokiem w II instancji, który de facto unieważnił umowę kredytową" - wyjaśniła.

Internauci byli zachwyceni postem Moniki Richardson, a wielu z nich przyznało, że również od wielu lat walczy z bankami. Fani dziennikarki pogratulowali jej wytrwałości i podzielili się własnymi historiami.

"Opłacało się czekać te 5 lat. Gratuluję wytrwałości. Wszystkiego dobrego i niech syn dba o mieszkanie";

"Brawo Moniś. Moja mama też walczy";

"Trzeci rok już walczę" - pisali pod postem.

Monika Richardson prowadzi własną szkołę jezykową

Monika Richardson w 2021 roku otworzyła swój nowy biznes - szkołę językową. Dziennikarka zatrudniała nie tylko specjalistów z branży lingwistycznej, ale także sama prowadziła lekcje. Jakiś czas temu okazało się jednak, że firma nie przynosi jednak takich korzyści, jakich oczekiwała. Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła, że borykała się przez chwilę z problemami finansowymi.

"Inflacja bardzo dała mi się we znaki. Mój mały biznes stał się prawie nieopłacalny. Wzrost cen energii poskutkował tym, że w szkole językowej, którą prowadzę, musiałam podnieść ceny za lekcje. To jest bardzo poważny krok, który może potencjalnie zniechęcić moich przyszłych uczniów do wyboru właśnie tej placówki" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Monika Richardson wytłumaczyła, że w pewnym momencie musiała podnieść ceny swoich usług, ponieważ nie mogła dłużej dokładać do biznesu, który w pewnym momencie stał się nieopłacalny.

"Musiałam jednak podjąć ten krok, bo po prostu w pewnym momencie nie starczało nam na media i na czynsz w szkole. To przestało być rentowne. Ja nie mogę dopłacać do tego biznesu. Nie oczekuję, że dzięki temu biznesowi stanę się bogata, ale muszę jakoś żyć i płacić pensje ludziom, których zatrudniam" - podkreśliła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości