Gwiazdy

Aktor Jerzy S. potrącił motocyklistę. Miał 0,7 promila alkoholu we krwi

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
TVN 24
Aktor Jerzy S. potrącił motocyklistę

Znany krakowski aktor Jerzy S. w poniedziałek 17 października prowadząc samochód pod wpływem alkoholu, potrącił motocyklistę. Jak podaje TVN24, aktor miał we krwi 0,7 promila alkoholu.

17 października w poniedziałek w mediach pojawiła się informacja, że znany krakowski aktor Jerzy S., prowadząc samochód marki Lexus, potrącił motocyklistę. Aktor miał mieć we krwi 0,7 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło około godziny 17 na al. Mickiewicza w Krakowie.

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aktor Jerzy S. potrącił motocyklistę

Aktor miał potrącić motocyklistę lusterkiem samochodu. Barbara Szczerba z biura prasowego KWP w Krakowie poinformowała w rozmowie z TVN24, że potrącony motocyklista został przewieziony do szpitala. Jego stan nie zagraża życiu.

Do całej sprawy odniosła się podkomisarz Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie, która w rozmowie z agencją PAP powiedziała:

"Mężczyzna kierujący motocyklem z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało kierujący lexusem miał ok. 0,7 promila alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które wyjaśni przebieg i przyczyny zdarzenia" - powiedziała.

Aktor miał 0,7 promila alkoholu we krwi

Podkomisarz nie mogła potwierdzić personaliów kierowcy. Powiedziała jedynie, że mężczyzna miał 75 lat. Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy.

Przedstawiciele zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w rozmowie z Onetem powiedzieli, że sprawa została przekazana do prokuratury.

"Prokuratura dopiero dostanie akta. Kiedy do nas wpłyną, zobaczymy, co z tego wynika. Wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć" - powiedział w rozmowie z Plejadą prokurator Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości