Andrzej Sołtysik zdradził "sekret" Anny Kalczyńskiej o śniadaniach. Wyszło zabawnie

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik prowadzą razem "Dzień Dobry TVN"
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik prowadzą razem "Dzień Dobry TVN"
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska poprowadzili piątkowe wydanie "Dzień Dobry TVN". Dziennikarze mają ze sobą świetne relacje i znają wiele swoich sekretów. Podczas ostatniej emisji programu Andrzej Sołtysik zdradził jedną z tajemnic swojej współprowadzącej. Anna Kalczyńska wybuchnęła śmiechem.

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska to jedna z najbardziej lubianych par prowadzących "Dzień Dobry TVN". Dziennikarze znają się od podszewki i niemal czytają sobie w myślach, co widać też na antenie. Prowadzący występują ze sobą niezmienne od ponad siedmiu lat, nic więc dziwnego, że znają swoje niektóre sekrety. Bacznie też obserwują swoje codzienne zachowania i nawyki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy

Andrzej Sołtysik o tajemnicy Anny Kalczyńskiej. Wszyscy wybuchnęli śmiechem

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska podczas piątkowego wydania "Dzień Dobry TVN" poruszyli temat jedzenia śniadań. W studiu zagościła ekspertka, która tłumaczyła, dlaczego w codziennej diecie nie należy pomijać tego pierwszego posiłku.

"Jedzenie śniadań codziennie zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych, m.in. obniża ryzyko zachorowań na cukrzycę typu drugiego, nadciśnienie tętnicze, więc tutaj rzeczywiście tych przykładów jest bardzo wiele" - mówiła.

Anna Kalczyńska zapytała o swoje własne nawyki żywieniowe.

"Ja jem śniadania. Tylko jem o 11:30. To źle?" - zapytała dziennikarka.

Wówczas do rozmowy włączył się Andrzej Sołtysik i skierował słowa do swojej współprowadzącej.

"A to podjadanie tutaj o 8:29 to nie ty, tak?" - zaśmiał się.

Anna Kalczyńska wybunęła śmiechem.

"Dobrze, że to powiedziałeś, bo niedobory się uzupełnia" - skwitowała ekspertka ds. żywienia.

Anna Kalczyńska o relacji z Andrzejem Sołtysikiem

Andrzej Sołtysik dołączył do ekipy "Dzień Dobry TVN" w 2007 roku. Początkowo jego programowymi partnerkami były kolejno: Kinga Rusin, a potem Magda Mołek. Anna Kalczyńska w tym czasie występowała u boku Jarosława Kuźniara. Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska po raz pierwszy poprowadzili razem popularną śniadaniówkę w 2016 roku i od tamtej pory są nierozłącznym duetem.

"Uwielbiam Andrzeja Sołtysika i będę się tego trzymać i jego się trzymać również. Jest szalenie dowcipny, inteligentny i ma swoje różne zwyczaje, które nie wiem, czy pochodzą z Krakowa, czy z jego wychowania" – mówiła Anna Kalczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Dziennikarka podkreśliła, że z jej programowym partnerem różni ich niemal wszystko: począwszy od charakteru, aż po zainteresowania i nawet sposób pojmowania dziennikarstwa. Gwiazda zaznaczyła przy tym, że dzięki tym różnicom, idealnie się uzupełniają. Oboje natomiast lubią dobry humor.

"Jestem może trochę bardziej szalona, że czasami robię jakieś takie zaskakujące rzeczy, ale też z drugiej strony sprowadzam go na ziemię, bo Andrzej też jest dużym chłopcem paradoksalnie, mimo wieku. Więc myślę, że jesteśmy po prostu żywiołowi, dość spontaniczni i bardzo lubimy się śmiać. To jest cecha, która nas łączy" – dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości