Anna Markowska wspiera Magdę Stępień. Sama kiedyś miała nowotwór

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Anna Markowska, Magdalena Stępień

Kilka miesięcy temu po długiej i żmudnej walce z rakiem zmarł syn Magdaleny Stępień - Oliwier. Wówczas ekspartnerka Jakuba Rzeźniczaka wycofała się z życia publicznego, by przeżyć żałobę. Od niedawna coraz częściej pojawia się w mediach, co wzbudza mieszane uczucia wśród internautów. Anna Markowska w jednym z wywiadów zdradziła, że wspiera koleżankę. Sama walczyła kiedyś z nowotworem.

Magdalena Stępień jest modelką, której popularność przyniósł udział w show stacji TVN "Top Model". Wystąpiła w 5. edycji programu, mając 25 lat. W show radziła sobie na tyle dobrze, że odpadła niedługo przed finałem. Mimo porażki "Top Model" otworzył jej drogę do kariery w modelingu. O Magdalenie Stępień zrobiło się ponownie głośno za sprawą związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się niedługo przed narodzinami ich wspólnego dziecka.

Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem" Michał Czernecki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach.

Anna Markowska wspiera Magdalenę Stępień

Magdalena Stępień mocno przeżyła śmierć syna, który po kilkumiesięcznej walce przegrał z nowotworem. Kobieta zbierała niezbędne pieniądze na rozpoczęcie leczenia w specjalistycznym ośrodku w Izraelu. Po odejściu syna wycofała się z publicznej działalności. Od niedawna jednak wróciła, by przekazać internautom, jak radzi sobie z żałobą oraz dodać otuchy tym, którzy mierzą się z podobnymi doświadczeniami.

W jednym z wywiadów Magdalena Stępień przyznała, że ogromnym wsparciem jest dla niej modelka Anna Markowska. O kobiecie zrobiło się głośno, gdy potwierdziła związek z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Anna Markowska wspierała Magdalenę Stępień w trudnym momencie.

"Anię znam, ona okazała mi ogromne wsparcie podczas choroby Oliwierka, dlatego ta osoba swoim ogromnym sercem, bezinteresownym wsparciem dała mi poczucie wiary, nadziei i miłości i pójścia do przodu. Jestem jej z całego serca za to wdzięczna, jest to cudowna kobieta. Wierzę, że ta nasza znajomość pozwoli mi przekuć to w coś dobrego " - powiedziała Magdalena Stępień w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Głos w tej sprawie zabrała również Anna Markowska. W udzielonym niedawno wywiadzie przyznała, że sama zmagała się kiedyś z chorobą nowotorową.

"Ja w Magdzie widzę emocje, które miałam w sobie, gdy chorowałam. Wtedy, kiedy chorowałam, to myślałam, że to się dzieje po to, abym ja miała taką szczególną moc rozmawiania z kimś, zrozumienia tej osoby i tak jest. Tą moc teraz wykorzystuję i jeżeli mogę wspierać Magdę, to jest to dla mnie zaszczyt. Każdy uśmiech Magdy jest dla mnie miodem na serce. Ja chcę, aby ta kobieta się uśmiechała. Aby była inspiracją i siłą dla kobiet, które straciły kogoś bliskiego, dla osób, które chorowały, bo z takich traumatycznych przeżyć bardzo ciężko jest wyjść" - wyznała w rozmowie z serwisem Anna Markowska.

Magdalena Stępień - choroba i śmierć syna Oliwiera Rzeźniczka

Magdalena Stępień na początku roku poinformowała fanów, że u jej malutkiego synka wykryto sporego guza wątroby. Nowotwór okazał się bardzo rzadką odmianą i modelka postanowiła wyjechać z synem do Izraela, by tam podjąć specjalistyczne i kosztowne leczenie. Celebrytka i ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, mieli inne zdania na ten temat. Jakub Rzeźniczak miał odmówić finansowania leczenia dziecka. Magdalena Stępień założyła więc internetową zbiórkę, dzięki której zyskała środki na ratowanie życia chłopca. Niestety Oliwierek przegrał walkę z rakiem.

"Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 [...]. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy" - napisała wówczas Magdalena Stępień.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/x-news

Pozostałe wiadomości