Cezary Pazura o relacji z partnerem Anastazji. "Zawsze doceniam wybór mojej córki"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Cezary Pazura o relacji z partnerem córki

Cezary Pazura jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Najstarsza z nich od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Co o partnerze Anastazji Pazury sądzi jej tata? Okazuje się, że aktor ma z ewentualnym przyszłym zięciem całkiem dobre relacje.

Cezary Pazura od wielu lat związany jest z Edytą Pazurą, z którą doczekał się trojga dzieci. Jednak to niejedyne pociechy aktora. W 1989 roku gwiazdor poślubił Żanetę, z którą doczekał się córki Anastazji. Pierwsze małżeństwo Cezarego Pazury nie przetrwało. Żona zaczęła pić i brać narkotyki. W 1994 r., gdy ich córka miała pięć lat, kobieta zniknęła. Cezary Pazura musiał wychowywać córkę sam. Anastazja Pazura jest już dorosłą kobietą, która realizuje się zawodowo. Choć początkowo planowała pójść w ślady sławnego taty i związać się z aktorstwem, ostatecznie postawiła na grafikę komputerową.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Cezary pazura o partnerze córki

Mimo trudnych doświadczeń rodzina Pazurów jest niezwykle zżyta. W licznych wywiadach aktor opowiadał o dobrych stosunkach łączących jego córkę ze znacznie młodszymi pociechami. Rodzina wspólnie spędza święta i celebruje wyjątkowe chwile, a w mediach społecznościowych Cezarego Pazury z łatwością można odnaleźć wspólne fotografie.

Przeczytaj też: Cezary i Edyta Pazurowie świętują rocznicę. "Wkurzamy tych, którzy nie wróżyli nam wspólnej przyszłości"

Anastazja Pazura ma już 34 lata i coraz prężniej działa w branży grafiki komputerowej. Od pewnego czasu jest również zakochana. Kobieta związana jest z Tomaszem Olejnikiem, z którym jak się okazuje, często bywa na rodzinnych obiadach. Cezary Pazura w rozmowie z "Faktem" uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak dogaduje się z partnerem córki.

"Fantastycznie. Spotykamy się na obiadach. Jesteśmy na ty z moim przyszłym zięciem. Lubimy się bardzo. Ja z resztą zawsze doceniam wybór mojej córki, bo to mądra osoba" - powiedział aktor.

Cezary Pazura został w krótkiej rozmowie nazwany "teściem". Aktor zareagował na to lekkim rozbawieniem.

"Teściem jeszcze oficjalnie nie jestem, ale kto wie, kto wie..." - odparł.

Anastazja Pazura i Tomasz Olejnik – kim jest partner córki Cezarego Pazury?

Anastazja Pazura od pewnego czasu związana jest z Tomaszem Olejnikiem. Mężczyzna jest aktorem dubbingowym, który próbuje swoich sił również na szklanym ekranie. Widzieliśmy go m.in. w filmach reżyserii Patryka Vegi, takich jak "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Polityka" czy "Miłość, seks & pandemia". Tomasz Olejnik użycza swojego głosu w wielu produkcjach, w tym m.in. w "Batmanie", "Avatarze: Legenda Aanga" czy "Jak zostałem samurajem".

Zarówno Anastazja Pazura, jak i Tomasz Olejnik stornią od blasku fleszy i skrzętnie dbają o prywatność. Jakiś czas temu mężczyzna z okazji urodzin ukochanej opublikował wzruszający wpis. Wyznał, że wszystkie życiowe wydarzenia prowadziły go wprost na spotkanie z Anastazją Pazurą.

"Gdybyś zjawiła się w jakimkolwiek innym momencie mojego życia, w jakiejkolwiek innej sytuacji, boję się, że nie byłoby możliwe to, co jest teraz. Tak jakby, wszystko, co miało miejsce do tej pory, było po to, bym mógł dziś cieszyć się Tobą. Nie zmieniłbym nic. Odniósłbym wszystkie porażki. Poniósłbym wszystkie koszta. Choćbyś była tylko na chwilę, to ta chwila już zdołała wywrócić mnie na drugą stronę [...] Wierzę mocno, że już zawsze będzie nam po drodze" - napisał na Instagramie z okazji urodzin ukochanej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości