Cezary Pazura o wakacjach z dziećmi i cenach w Ameryce. "Zaciskaliśmy pasa"

Cezary Pazura o wakacjach z dziećmi. Z czego musiał zrezygnować?
Cezary Pazura o wakacjach z dziećmi. Z czego musiał zrezygnować?
Źródło: MWMEDIA
Cezary Pazura miał okazję zwiedzić przepiękne zakątki świata. Zawdzięcza to również swojej żonie Edycie, która dzieli z nim pasję do podróżowania i uwiecznia wspomnienia na zdjęciach. Małżeństwo pozwoliło sobie w tym roku na romantyczny wyjazd we dwoje i na rodzinne wakacje z pociechami. Aktor stwierdził, że następna tak kosztowna podróż nie wydarzy się tak prędko.

Aktor gra obecnie w serialu TVN "Tajemnica zawodowa". W przerwie od pracy wyjechał na zasłużone wakacje. Wraz z rodziną pozwolił sobie na pobyt w Stanach Zjednoczonych. Zwiedził wiele kultowych miejsc np. Universal Studio w Hollywood, które spodobało się też jego dzieciom. Z żoną podziwiał Wielki Kanion Kolorado. 

Cezary Pazura o wakacjach z dziećmi i wzroście cen

Aktor w rozmowie z Jastrząb Post stwierdził, że lubi rodzinne wakacje. Jego dzieci cieszą się z obecności obojga zapracowanych rodziców. Z ukochaną miał osobne wakacje.

"Zawsze jeździmy całą rodziną [...] Byliśmy z żoną tydzień we Włoszech, więc już zażyliśmy wolności, ale dzieci wolą, aby w wakacje być przy nich. Jeżdżą na obozy, ale jednak z rodzicami jest większy 'wypas'" - powiedział w wywiadzie.

Cezary Pazura wyjaśnił, że na wakacjach nie mógł pozwolić sobie na wszystko, o czym by tylko zamarzył. Po powrocie z USA wie, że na następny taki wyjazd będzie musiał trochę poczekać.

Taka wyprawa za ocean to jest duże wyzwanie logistyczne i finansowe [...] Inflacja jest wszędzie. Stany Zjednoczone są w tej chwili tak drogie, że proszę mi wierzyć, liczyliśmy się z każdym dolarem. Zaciskaliśmy pasa, ale też pozwalaliśmy sobie w momentach, kiedy na to był czas, żeby jednak trochę popuścić cugle. Podejrzewam, że teraz do Ameryki całą rodziną nie wyjedziemy przez wiele lat
- stwierdził ze smutkiem.
Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek"
Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardyga opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.

Gwiazdy narzekają na ceny. Też muszą oszczędzać

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Nie tylko Cezary Pazura odczuwa skutki inflacji. Jego koledzy z branży również muszą oszczędzać. Jakiś czas temu Borys Szyc przyznał, że nie tylko nie stać go na zagraniczne wakacje, ale musiał przełożyć również remont domu.

"Przez kilka miesięcy próbowałem nie przejmować się wzrostem cen, czyli oszukiwać sam siebie, ale dalej już nie da rady. Mamy dom zasilany gazem i prądem, więc z miesiąca na miesiąc coraz mniej nam zostaje na życie. Odpuszczam postanowiony wcześniej remont. Materiały budowlane zdrożały co najmniej dwa razy. Może za rok ceny spadną?" - zwierzył się z nadzieją na polepszenie losu na łamach "Gazety Wyborczej".

Aktor spędził wakacje na Mazurach, choć tam też zaskoczyły go ceny. Sprawdź TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości