Co łączy Annę Markowską i Kubę Wojewódzkiego? Klaudia Nieścior zdradziła prawdę

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Klaudia Nieścior zabrała głos ws. związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" i jednocześnie koleżanka Anny Markowskiej. Modelka w najnowszym wywiadzie odniosła się do związku koleżanki z branży z Kubą Wojewódzkim. Wiadomo już, co tak naprawdę ich łączy.

Związek Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego wciąż budzi wiele emocji. Para początkowo bardzo długo ukrywała, że jest razem i po raz pierwszy pokazała się publicznie kilka miesięcy później. Jakiś czas temu o celebrytach znów zrobiło się głośno. Wszystko przez plotki o ich rzekomym rozstaniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę
Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę

Klaudia Nieścior o związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego

Anna Markowska była bowiem widywana w tym czasie w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego, który przyznał, że myślał poważnie na temat ich relacji. Niedługo potem jednak modelka znów zaczęła się pokazywać z Kubą Wojewódzkim. Zapytana o związek unikała jednoznacznej odpowiedzi. Zapewniała mimo to, że jest szczęśliwa.

Teraz głos w sprawie związku Anny Markowskiej i dziennikarza zabrała Klaudia Nieścior, czyli zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Modelka zapewniła, że miłość pary wciąż kwitnie.

Kibicuję im. Ja Anię znam i z tego co wiem, to wszystko jest między nimi dobrze. Różnie jest w internecie, ale oni są razem i życzę im szczęścia

Reporterka serwisu dopytała zwyciężczynię 11. edycji "Top Model" o to, czy może coś wie o ślubnych planach celebrytów. Klaudia Nieścior jednak zaznaczyła, że jest to bardzo prywatna sprawa. Dodała, że uważa Annę Markowską i Kubę Wojewódzkiego za bardzo zgraną parę.

"To takie prywatne pytanie. Aż tak blisko nie jestem z Anią, aby mi się zwierzała, więc nie wiem, jak to wygląda u nich pod tym względem. Myślę, że są szczęśliwi i życzę im dobrze. [...] Jak Ania jest szczęśliwa, a widzę, że jest, to myślę, że stanowią zgraną, dobraną parę i jest dobrze" - zakończyła.

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję programu "Top Model"

Klaudia Nieścior ma 23 lata i przed udziałem w programie na co dzień mieszkała w Tarnobrzegu, gdzie pracowała w salonie kosmetycznym. Modelka poruszyła widzów "Top Model" wyznaniem o wychowywaniu się w domu dziecka, gdzie trafiła razem z młodszym bratem, który był pod jej opieką. Tematy rodzinne do dziś są dla Klaudii Nieścior bardzo trudne, jednak stara się wykorzystywać swoje prywatne doświadczenia w pozytywny sposób — w weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z ośrodka, w którym sama dorastała.

Modelka już od początku trwania programu budziła wiele emocji. Podczas boot campu zaprezentowała się bowiem w bardzo skąpym ubraniu, które nie wszystkim przypadło do gustu. Klaudia Nieścior była nawet pewna, że nieodpowiedni strój przekreśli jej dalsze szanse w programie. Jurorzy byli jednak wobec niej wyrozumiali i zaprosili ją do domu modeli i modelek.

Klaudia Nieścior przez kolejne odcinki szła niczym prawdziwa burza. Podczas wielkiego finału usłyszała jednak gorzkie słowa od Anji Rubik. Gwiazda stwierdziła wówczas, że nie widzi jej w roli modelki, a influencerki. Nie da się bowiem ukryć, że Klaudia Nieścior od początku bardzo mocno stawiała na rozwój swoich mediów społecznościowych. Ostatecznie i tak wygrała program.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości