Dawid Kwiatkowski wpadł na wesele fanki. Zaśpiewał, zatańczył i wzruszył gości do łez

Dawid Kwiatkowski wpadł na cudze wesele
Dawid Kwiatkowski wpadł na cudze wesele
Źródło: MWMEDIA
Dawid Kwiatkowski jest wokalistą, który posiada jedną z największych i najbardziej zorganizowanych grup fanowskich w Polsce. Artysta potrafi doceniać swoich wielbicieli, bez których jego kariera mogłaby przybrać zupełnie inny obrót. Tym razem Dawid Kwiatkowski zaskoczył jedną z fanek i przyjechał na jej wesele.

Choć wydawałoby się, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach, to nic bardziej mylnego. Wielu artystów ma w swoim cenniku pozycję "gwiazda na weselu", co oznacza, że za odpowiednią opłatą może uświetnić święto zakochanych swoim występem. Któż by nie chciał, by podczas jednego z najważniejszych dni jego życia zagrał jego idol? A jeśli zrobiłby to z dobroci serca, to takiego prezentu nie przebije żadna ciocia.

Dawid Kwiatkowski na weselu

Dawid Kwiatkowski aktywne prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się efektami pracy zawodowej. Artysta opublikował niedawno zaskakujący wpis. Zdradził w nim, że pewnego dnia dostał wiadomość od fanów mieszkających w Starogardzie:

"Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub" - rozpoczął swój wpis.

Choć gwiazdy to na ogół osoby wyjątkowo zapracowane, Dawid Kwiatkowski udowadnia, że przy odrobinie szczerych chęci można zdziałać naprawdę wiele. Artysta niejednokrotnie podkreśla, jak ważni są dla niego fani. Od wielu lat muzyk współprowadzi obozy fanowsko-muzyczne, podczas których bierze czynny udział w warsztatach. Najwyraźniej odwiedzenie wesela fanki, która nie mogła przybyć na koncert, nie sprawiło mu zbyt wielkiego problemu.

"Nikomu nie odpisałem, bo nie wiedziałem, jak długie języki mają ludzie w Starogardzie, ale już wiedziałem, że jak tylko skończymy grać, wbijemy w nawigację podany nam wcześniej adres i może zdążymy na oczepiny. Weszliśmy w ich trakcie i na chwilę przerwaliśmy zabawę, ale tylko po to, by do niej dołączyć" - zrelacjonował Dawid Kwiatkowski.

@kwiatkowsky

…i teraz wspólnie możemy złożyć Klaudii i Przemkowi wszystkiego, o czym tylko śnią Niech miłość Was niesie, ona potrafi, oj potrafi :))

♬ Idziesz ze mną - Dawid Kwiatkowski

Poza szczerym wyznaniem gwiazdy we wpisie nie mogło zabraknąć życzeń oraz zdjęć, dokumentujących nietypowe wydarzenie. Jak widać, reakcja panny młodej mówi wiele!

"Klaudia & Przemek - nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od Was wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut. Jeszcze raz… wszystkiego!" - dodał Dawid Kwiatkowski.

Pod wpisem artysty pojawiły się liczne komentarze, które wyrażały zazdrość, podziw, ale nie tylko. Fani otwarcie proponowali, by również w dniu ich ślubów Dawid Kwiatkowski zrobił im taką wyjątkową niespodziankę. Muzyk dzielnie odpisywał na komentarze, w których zapewniał, że wystarczy jedynie dać mu znać i szybko się zjawi.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dawid Kwiatkowski - kariera, życie prywatne

Dawid Kwiatkowski jest wokalistą i autorem tekstów, który urodził się w 1996 roku. Pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiał w zespole Two of Us. Solowo zadebiutował w 2013 roku utworem "Biegnijmy", który z miejsca stał się wielkim hitem. Od tamtej pory artysta dojrzał i choć zmienił styl muzyczny, wiele fanów od lat tworzy grupę "Kwiatonators" - oficjalny fan club Dawida Kwiatkowskiego. Od początku kariery wokalista porównywany jest do Justina Biebera, nie tylko ze względu na wygląd (charakterystycznie zaczesana grzywka), ale także z powodu wczesnego rozpoczęcia kariery muzycznej. Podobnie jak kanadyjski artysta, Dawid Kwiatkowski próbował zdobyć sławę za pośrednictwem platformy YouTube, gdzie publikował covery znanych utworów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości