Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z synem. Zobaczcie, jak dziś wygląda Antoni Sztaba

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska ma syna, który znalazł swoje miejsce w show-biznesie. Antoni Sztaba jest młodym aktorem, który pojawił się już w kilku popularnych produkcjach. Artysta jest bardzo utalentowany. Dorota Szelągowska pokazała nowe zdjęcie z synem i zdobyła się na wzruszające wyznanie.

Dorota Szelągowska jest dumą mamą dwóch pociech. Z pierwszym mężem doczekała się syna Antoniego, który ma teraz 23 lata. Chłopca wychowywał następny partner projektantki — Adam Sztaba i dał mu swoje nazwisko. Prezenterka ma również sześcioletnią córkę Wandę, która jest owocem jej związku z Michałem Wawro.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam od moich dzieci"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska pochwaliła syna. Pokazała nowe zdjęcie z Antonim Sztabą

Dorota Szelągowska rzadko pokazuje fanom dzieci. Jednak projektantka nie mogła powstrzymać się od udostępnienia nowego zdjęcia z synem. Gwiazda chciała podkreślić to, że jest szczęśliwa, że może być jego matką.

"Urodziłam go sobie prawie 23 lata temu, ale potem okazało się, że nie sobie, bo jest całkiem osobny. I dobrze. Student 3. roku Akademii Sztuk Teatralnych, aktor Teatru w Krakowie i Teatru Stu — mój człowiek. Ale jestem dumna, chociaż nie pozwalasz mi się tu oznaczać" - napisała prezenterka.

Antoni Sztaba ciężko pracuje na swój sukces. Występuje na deskach teatru oraz w produkcjach telewizyjnych. Widzowie TVN mogli zobaczyć go niedawno w serialu "Lipowo. Zmowa milczenia". Chłopak ma za sobą kilka ról w różnych innych produkcjach m.in. występ w "Na Wspólnej". Antoni Sztaba odniósł sukces w musicalu "1989" wystawianym na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Na zdjęcie Doroty Szelągowskiej z synem zareagowała inne gwiazdy.

"Cudny. Zdolny. Przystojny" - skomentowała Joanna Koroniewska.

"Jaki zdolny!!! Geny to potęga! Gratulacje Dorotko" - dodała Anna Oberc.

Dorota Szelągowska o relacji z synem

Dorota Szelągowska w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o dumie, która towarzyszy rodzicom, gdy ich dzieci stają się niezależnymi jednostkami.

- To jest niesamowita duma, ale też poczucie oddzielności, bo masz takie poczucie, że już zrobiłeś wszystko, co mogłaś. Teraz możesz tylko gdzieś tam towarzyszyć. Widzisz, jak to kiełkuje, ale już jesteś osobnym człowiekiem, więc jest duma, ale to jest moja duma z tego, że on to zrobił — wyznała.

Dorota Szelągowska opowiedziała również o relacji z synem. Podkreśliła, że Antoni dba o to, aby spędzać czas z mamą, spotkać się z nią lub zadzwonić.

- On jest już osobny, on się już kształtuje. To jest coś fantastycznego i bardzo lubię tego mojego syna. Uwielbiam to, że jak przyjeżdża, to zawsze znajduje czas, żeby się ze mną spotkać, żeby zadzwonić, żeby powiedzieć, że mnie kocha - powiedziała.

Sprawdź: Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości