Edyta Pazura o zdradzie. "Monogamia nie jest naturalna dla człowieka"

Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta Pazura o zdradzie
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura zaskoczyła fanów stanowiskiem w temacie małżeńskiej zdrady. Jej podejście jest nad wyraz... racjonalne. Odniosła się bowiem do natury i skłonności człowieka. Nie znaczy to jednak, że w małżeństwie Pazurów jest miejsce na osoby trzecie.

Edyta i Cezary Pazurowie są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, mimo że dzieli ich znaczna różnica wieku. Od wielu lat zdają się być zgodni i iść przez życie pielęgnując wspólne wartości. Moment poznania tych dwojga był co najmniej hollywoodzki. Aktor zwrócił uwagę na piękną blondynkę podczas podróży pociągiem i zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_2307_starbucks
Starbucks rozpieszcza podniebienia w Międzyzdrojach

Edyta Pazura o ewentualnej zdradzie

Dziś uchodzą za wyjątkowe małżeństwo w polskim show-biznesie i wspólnie wychowują troje dzieci: 14-letnią Amelię, 11-letniego Antoniego oraz 5-letnią Ritę. Edyta Pazura zdaje się być nie tylko managerem słynnego aktora, ale i całej medialnej rodziny. Na jej instagramowym profilu regularnie możemy oglądać kadry z życia prywatnego.

Ostatnio Edyta Pazura poprosiła swoich fanów o zadawanie pytań. Jedno z pytań dotyczyło zdrady, ale influencerka postanowiła odpowiedzieć na nie w sposób nieoczywisty.

"Czy wybaczyłabyś partnerowi/mężowi zdradę?" - zapytała internautka.

Czy Edyta Pazura wybaczyłaby zdradę?

Nikt raczej nie spodziewał się takich poglądów wzorowej żony.

"Zacznijmy od tego, że monogamia NIE jest naturalna dla człowieka. Została nam społecznie narzucona (przez religię, władców, którzy chcieli powiększać majątki, etc.) ale..." - zaczęła.

Po zaskakującym wprowadzeniu przeszła jednak do konkretów.

"Nie, nie wybaczyłabym, ale to nie jest kwestia samej zdrady, tylko złamanej obietnicy" - zaznaczyła.

Edyta Pazura podkreśliła, że zdrada może przybrać różne formy i być związana nie tylko z partnerem romantycznym. Może dotyczyć także innych sfer życia.

"I nie tylko w kontekście fizyczności, bo zdrada może mieć wiele wymiarów. Tak samo nie wybaczyłabym zdrady w przyjaźni i w pracy" – podsumowała Edyta Pazura.

Edyta Pazura o zdradzie w związku
Edyta Pazura o zdradzie w związku
Edyta Pazura o zdradzie w związku
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości