Edyta Pazura zdradziła, co myśli o medycynie estetycznej. "Granica jest cienka"

Edyta Pazura o medycynie estetycznej
Edyta Pazura o medycynie estetycznej
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura jednoznacznie wypowiedziała się na temat medycyny estetycznej. Internauci są ciekawi jej nastawienia, bo, mimo że żona znanego aktora na dostęp do zabiegów narzekać raczej nie może, to od wielu lat stawia na naturalność.

Fani zapytali więc Edytę Pazurę wprost. Okazuje się, że influencerka podchodzi do tematu z bezpieczną rezerwą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o działalności na YouTube
Agnieszka Woźniak-Starak o działalności na YouTube

Edyta Pazura o medycynie estetycznej: "granica jest cienka i łatwo ją przekroczyć"

Podczas ostatniej sesji Q&A, poza pytaniami o ulubione przekąski i inspiracje modowe, obserwatorzy pytali też o nieco bardziej kontrowersyjne sprawy. Wśród pytań znalazło się to, o stosunek Edyty Pazury do medycyny estetycznej.

"Jakie ma Pani zdanie na temat medycyny estetycznej? PS. Ja korzystam" - pisała internautka.

"Tu mój rozwalony łokieć, któremu medycyna estetyczna nie pomoże. Tak serio, to również jestem ZA, ale w granicach rozsądku, bo granica jest cienka i łatwo ją przekroczyć" - odpowiedziała Edyta Pazura, pokazując zdjęcie opatrunku.

Prawdą jest, że pomimo dość długiego, bo 16-letniego stażu, związek Edyty i Cezarego Pazurów nie przestaje kwitnąć. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że przyszła żona zachwyciła go już przy pierwszym poznaniu.

"Wyprostowana, wysoka, skromna i zgrabna jak cholera" - wspomniał.

Edyta Pazura natomiast wielokrotnie podkreślała, że mąż jest też jej najbliższym przyjacielem. Choć oczywiście to nie mężczyzna powinien stanowić o samopoczuciu kobiety, to jego zakochane spojrzenie na pewno nie przeszkadza w zdrowym podejściu do samej siebie. I oby tak dalej!

Edyta Pazura - kim jest żona Cezarego Pazury

Edyta i Cezary Pazura poznali się w 2007 roku, podróżując pociągiem między Krakowem a Warszawą. Piękna nieznajoma, wzbudziła zainteresowanie Cezarego Pazury na tyle, że, jak sam wspomina, zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Para doczekała się trojga dzieci. Jednocześnie Edyta Pazura jest również influencerką oraz właścicielką własnej marki, którą prowadzi z niemałym zaangażowaniem.

Na instagramowym profilu Edyty Pazury nie brakuje wakacyjnych ujęć i promocyjnych postów. Często organizuje też sesje Q&A, podczas których odpowiada na pytania zaciekawionych obserwatorów. Ostatnio postanowiła zdradzić kilka pikantnych szczegółów na temat swojego szwagra i jego partnerki. Chodzi o małżeństwo aktorów, Radosława Pazurę i Dorotę Chotecką. Edyta Pazura przyznała, że przez kilkanaście lat, widziała ich tylko kilka razy. Wyznanie to wywołało spore poruszenie wśród fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą życie tej popularnej rodziny.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości