Elżbieta Zapendowska ostro o relacji z Edytą Górniak. "Ona mnie strasznie obgadywała"

Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Źródło: MWMEDIA
Elżbieta Zapendowska to jedna z najbardziej znanych polskich specjalistek od emisji głosu. Niedawno gościła w nowym programie Andrzeja Sołtysika, w którym kolejny raz odniosła się do tematu konfliktu z Edytą Górniak. Tym razem jednak nie szczędziła gorzkich słów. "Ona mnie strasznie obgadywała" - powiedziała.

Konflikt Elżbiety Zapendowskiej i Edyty Górniak trwa od kilku lat. Już w 2021 roku w mediach pojawiały się wzmianki o tym, że panie nie pałają do siebie entuzjazmem. Niedawny wywiad specjalistki od emisji głosu udowodnił jednak, że nie zanosi się na pojednanie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 14. Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Elżbieta Zapendowska ostro o Edycie Górniak

W wywiadzie udzielonym Andrzejowi Sołtysikowi Elżbieta Zapendowska cofnęła się pamięcią do początków kariery słynnej wokalistki. Zaznaczyła tym samym, że ma do niej ogromny żal związany z tym, jak zachowała się wobec niej.

"Trudno nie krytykować człowieka, na którego tak się liczy i czeka, żeby się stał objawieniem, żeby druga płyta była lepsza od pierwszej. [...] Okazało się, że tak nie jest. [...] Ona mnie strasznie obgadywała, okłamała całą Polskę, że ja jej nie nauczyłam śpiewać. [...] Ona jest kreatywna dźwiękowo. Nie przeczytała za wielu książek, natomiast ma tzw. czuja. Intuicję, która podpowiada jej, jak należy utwór wykonać. [...] Jest na pewno niebywale zdolna" - powiedziała.

To jednak nie wszystko. Elżbieta Zapendowska odniosła się również do plotek sugerujących, że zachowanie Edyty Górniak względem pracowników było dalekie od ideału.

"Zawsze była krnąbrna i nie doceniała tego, jak ludzie potrafili czasem dla niej zrezygnować z urlopu, żeby coś zrealizować, ona ich obrażała, robiła fochy. To wszyscy o tym wiedzą i tak ją ludzie kochają. Niech ją dalej kochają, bo ona potrzebuje miłości" - dodała na koniec.

Elżbieta Zapendowska oceniła wokal syna Edyty Górniak

Elżbieta Zapendowska jakiś czas temu gościła w podcaście "WojewódzkiKędzierski". W wielu poruszonych tematach nie zabrakło też tych, które zelektryzowały słuchaczy. Należało do nich między innymi ocenienie przez ekspertkę emisji głosu syna Edyty Górniak, Allana, który od pewnego czasu szturmem podbija polski show-biznes.

"Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje" - powiedziała.

W obronie Allana Krupy stanął gospodarz podcastu, Kuba Wojewódzki.

"Jak masz ojca tak trudnego jak Darek Krupa i matkę znaną w takiej skali, to całe dzieciństwo w tabloidach. Nawet obs*ana pielucha Allana była na okładkach, to nie powinniśmy być wyrozumiali, że on ma patodziedzictwo, na które nie zapracował?" - powiedział.

Elżbieta Zapendowska tłumaczyła, że właśnie z tego powodu nie oceniła go ostro.

"On nie dostał ode mnie wpie*dolu. Powiedziałam o dykcji. Powiedziałam, że szczeny nie urywa, też nie zachwyca" - odparła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości