Ewa Krawczyk ma prezent dla Krzysztofa Juniora. To miejsce na cmentarzu

Ewa Krawczyk nie ma dobrych relacji z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem
Ewa Krawczyk nie ma dobrych relacji z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem
Źródło: MW MEDIA
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior nie mają ze sobą najlepszej relacji, a ich konflikt po śmierci Krzysztofa Krawczyka się tylko nasilił. Jakiś czas temu wdowa po zmarłym muzyku zapewniała, że jest gotowa wyciągnąć rękę do zgody, a teraz zapowiedziała, że sprawiła pasierbowi prezent. Jest on jednak dość osobliwy, chodzi bowiem o... miejsce na cmentarzu. "Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem" - chwaliła się Ewa Krawczyk.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior od prawie dwóch lat toczą medialny spór między innymi o podział majątku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. W sądzie dalej toczy się sprawa w tej kwestii, a bliscy muzyka do tej pory nie szczędzili sobie uszczypliwości w mediach. Ostatnio jednak Ewa Krawczyk zmieniła nieco front i zapewniała, że jest gotowa wyciągnąć do pasierba rękę. W ostatnim wywiadzie zaznaczyła, że myśli o jedynym synu swojego zmarłego męża i ma dla niego przygotowany... prezent.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Ewa Krawczyk chce sprezentować pasierbowi miejsce na cmentarzu

Ewa Krawczyk bardzo dba o gród ukochanego męża. Żona Krzysztofa Krawczyka opiekuje się miejscem jego ostatecznego spoczynku i pilnuje, by na cmentarzu w Grotnikach zawsze panował porządek. Ostatnio wdowa po zmarłym muzyku poczyniła też pewne zmiany w grobowcu Krzysztofa Krawczyka. Ewa Krawczyk zadbała o to, by na grobie męża widniały symbole, które charakteryzowały jego życie. To jednak nie wszystko.

W najnowszym wywiadzie żona Krzysztofa Krawczyka wyjawiła, że pomyślała o swoim pasierbie i jednocześnie jedynym dziecku zmarłego muzyka. Ewa Krawczyk wyjaśniła, że wykupiła dla 47-letniego Krzysztofa Krawczyka Juniora kwaterę na cmentarzu, która znajduje się tuż obok miejsca pochówku jego ojca.

"Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Ewa Krawczyk ma bardzo napięte relacje z synem Krzysztofa Krawczyka

Kilka miesięcy po śmierci Krzysztofa Krawczyka dziennikarze magazynu "Uwaga!" skontaktowali się z synem zmarłego artysty. Okazało się wówczas, że Krzysztof Krawczyk Junior od dawna nie miał kontaktu z ojcem, ponieważ Ew Krawczyk mocno ograniczała ich relacje. Syn muzyka, który jest częściowo niepełnosprawny, pokazał, że żyje w skandalicznych warunkach i dodał, że nie mógł liczyć na pomoc ojca i macochy.

W międzyczasie okazało się, że Krzysztof Krawczyk, który jeszcze kilka lat przed śmiercią obiecywał synowi udział w spadku po nim, zmienił testament i zapisał wszystko na konto żony. Wówczas Krzysztof Krawczyk Junior wkroczył na ścieżkę sądową. Ewa Krawczyk, którą nagrały ukryte kamery programu "Uwaga!", szantażowała pasierba, by wycofał wniosek z sądu i wtedy być może dostanie coś po ojcu. Sprawa szybko nabrała charakter medialnej awantury, w którą włączyli się przyjaciele Krzysztofa Krawczyka Juniora, a także były menadżer Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala, który stanął po stronie Ewy Krawczyk.

"Nie ma relacji. Ja bym bardzo chciała, żeby te relacje były. Nawet na początku próbowałam walczyć o te relacje, ale jak weszła pani mecenas, doradcy dla niego wcale nie życzliwi, to się wszystko dla niego skończyło, ja już teraz nic nie mogę. Nawet jakbym chciała bardzo, to jestem ograniczona i niedopuszczana" - mówiła niedawno Ewa Krawczyk na temat relacji z pasierbem w rozmowie z "Super Expressem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości