Gwiazdy

Halina Mlynkova o trzecim ślubie. Zaapelowała do mediów

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Halina Mlynkova odniosła się do plotek

Halina Mlynkova za pomocą Instagrama odniosła się do pojawiających się plotek o jej trzecim ślubie. Gwiazda w swoim stylu w żartobliwy sposób skomentowała całą sytuację. "Ja bym się chciała jeszcze dowiedzieć, gdzie mam ten ślub i którego, żebym się mogła szykować... bo z kim to już wiadomo" - śmiała się.

Halina Mlynkova od kilku lat jest szczęśliwą partnerką Marcina Kindly. Wokalistka rok temu powitała na świecie ich wspólne dziecko, syna o imieniu Leo. Kilka miesięcy później na palcu gwiazdy pojawił się pokaźnych rozmiarów pierścionek, co też nie uszło uwadze mediom, które obwieściły zaręczyny pary. W ostatnich dniach do sieci przedostały się kolejne informacje na temat życia prywatnego Haliny Mlynkowej, które wzbudziły wiele emocji.

Halina Mlynkova odniosła się do plotek dotyczących jej ślubu

Magazyn "Życie na gorąco" poinformował bowiem, że Halina Mlynkova szykuje się do trzeciego ślubu. Tabloid zapewnił swoich czytelników, że kameralna ceremonia o charakterze odbędzie się jeszcze w tym roku. Te plotki szybko rozeszły się po sieci. Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia i zadzwoniliśmy do menedżera wokalistki. Zdziwiony pojawiającymi się spekulacjami odesłał nas na InstaStories swojej podopiecznej.

Halina Mlynkova dopiero kilka dni po opublikowaniu pierwszych plotek dotyczących jej rzekomego ślubu zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Gwiazda opublikowała krótkie wideo, w którym w ironiczny sposób zdementowała informacje tabloidu.

"Ja bym się chciała jeszcze dowiedzieć, gdzie mam ten ślub i którego, żebym się mogła szykować... bo z kim to już wiadomo" - mówiła.

W tle było słychać też śmiejącego się partnera gwiazdy. Halina Mlynkowa zwróciła się do mediów.

"Ale skoro już piszecie, że wychodzę za mąż, to ja bym was jeszcze bardzo prosiła o miejsce i datę. Dzięki!" - zakończyła.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Halina Mlynkova i Marcin Kindla rok temu zostali rodzicami

Halina Mlynkova i Marcin Kindla długo nie pokazywali się razem, a wyjątek zrobili dopiero w maju 2021 roku, podczas świętowania Dnia Matki. Wówczas partner wokalistki opublikował na Instagramie zdjęcie z ukochaną, do którego dołączył wzruszający wpis. Para oczekiwała wówczas narodzin dziecka.

"Jak wiecie, ciężko znaleźć tutaj cokolwiek o moim prywatnym życiu. Chroniłem i zawsze będę chronić mojej prywatności i moich najbliższych. Dziś wyjątkowy czas i okazja. Więc 'krótko i na temat' jak mówiła zawsze moja ukochana mama. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Tworzymy rodzinę. Uczymy się każdego dnia i cieszymy się z każdego wspólnego nowego dnia. Nasze szczęścia z poprzednich związków są blisko nas i mogą codziennie przeżywać to co czujemy. CUDO!!!" - napisał.

Syn Haliny Mlynkovej i Marcina Kindly, Leo, przyszedł na świat 29 czerwca 2021 roku.

Marcin Kindla jest muzykiem i autorem tekstów, który na swoim koncie ma współprace między innymi z Ewą Farną czy Jackiem Stachurskim. Partner Haliny Mlynkovej już wcześniej miał okazję sprawdzić się w roli ojca. Ma bowiem syna Nikodema z poprzedniego związku. Z kolei Halina Mlynkova jest także mamą Piotra, który jest owocem jej miłości z byłym mężem Łukaszem Nowickim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości