Harry Styles w "X Factor". Pokazano niewyemitowane fragmenty z castingu

Harry Styles
Harry Styles w "X Factor"
Źródło: Getty Images
W sieci pojawiło się nagranie z castingu do "X Factor" z udziałem Harry'ego Stylesa. Artysta miał wówczas 16 lat i stawiał pierwsze kroki w wielkim świecie muzyki. Tym razem jednak z nagrania niczego nie wycięto. Można zobaczyć pełną relację z castingu Harry'ego Stylesa do "X Factor".

Harry Styles jest brytyjskim piosenkarzem i autorem tekstów. Wrotami do jego wielkiej kariery okazał się udział w programie "X Factor", choć wówczas na widziano w nim solisty. Zakwalifikował się do drugiego etapu, jednak później został wyeliminowany. Po ogłoszeniu składu odcinków finałowych Harry'ego Stylesa wraz z czterema innymi uczestnikami zaproszono na scenę ponownie i zaproponowano im stworzenie boys bandu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. I tak oto Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne i Louis Tomlinson stworzyli zespół One Direction.

"X Factor". Harry Styles w niepublikowanych dotychczas fragmentach castingów

W sieci opublikowano nagranie z całego castingu Harry'ego Stylesa. Muzyk miał wówczas 16 lat i za namową mamy zgłosił się do 7. edycji "X Factor". Harry Styles śpiewał wtedy w garażowych zespołach i planował iść do college'u. W 2010 roku artysta stanął na scenie "X Factor" i, zgodnie z tym, co wyemitowano w telewizji, zaśpiewał a capella utwór "Isn’t She Lovely" Stevie’ego Wondera. Teraz okazało się, że to był drugi przygotowany na ten moment utwór. Pierwszą zaśpiewaną przed Harry'ego Stylesa piosenką było "Hey, Soul Sister" zespołu Train. Wykonanie nie przypadło jurorom do gustu i szybko zostało przerwane. Harry'ego Stylesa poproszono o zaśpiewanie kolejnego utworu, tym razem bez muzyki i to ten występ znalazł się w programie.

Poniżej możecie zobaczyć zaskakujące nagranie.

TAJEMNICEPRODUKCJI1_DOPPELGANGER (1)
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Harry Styles - kariera

Harry Styles jest brytyjskim aktorem, którego kariera rozwinęła się w zespole One Direction. Po rozpadzie boys bandu postawił na solową karierę, która ugruntowała jego pozycję na ogólnoświatowym rynku muzycznym. Harry Styles realizuje się ponadto w świecie filmu. Dotychczas zagrał m.in. w "Dunkierce", produkcji "My Policeman" oraz "Nie martw się, kochanie".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości