Gwiazdy

Jennifer Lopez o prawdziwych powodach rozstania z Benem Affleckiem. "Byliśmy krytykowani"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
Rolling Stone
Jennifer Lopez i Ben Affleck w drodze do programu "Jimmy Kimmel Live"

Jennifer Lopez w najnowszym wydaniu magazynu "Rolling Stone" udzieliła obszernego wywiadu na temat swojego życia. Piosenkarka po raz pierwszy opowiedziała w nim o prawdziwych powodach rozstania z Benem Affleckiem 20 lat temu. Dodała, że w znacznym stopniu przyczyniły się do tego media.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli jedną z najpopularniejszych par w światowym show-biznesie. Media nazwały ich czule "Bennifer" od połączenia imion zakochanych. Piosenkarka i aktor byli stale na świeczniku mediów, które nie dawały im spokoju do tego stopnia, że gwiazda postanowiła nagrać o tym teledysk do piosenki "Jenny from the Block".

Jennifer Lopez o powodach rozstania z Benem Affleckiem

Ich związek wyszedł na jaw latem 2002 r. W listopadzie tego samego roku w mediach ogłoszono zaręczyny pary, a datę ich ślubu wyznaczono na wrzesień 2003 r. Niestety, kilka dni przed ceremonią wydarzenie zostało odwołane, a w styczniu 2004 r. para poinformowała o rozstaniu.

Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, para wróciła do siebie po prawie 20 latach przerwy. Wszystko wygląda na to, że ich związek rozwija się dobrze, a zakochani są razem szczęśliwi.

Teraz Jennifer Lopez udzieliła dużego wywiadu magazynowi "Rolling Stone", w którym wyjawiła m.in. jakie były prawdziwe powody rozstania z Bennem Affleckiem. Jak się okazało, duży udział miały w tym media i prasa, które nie dawały im spokoju.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami
Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami Sylwia Graff w szczerej rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej relacji z pozostałymi uczestniczkami programu „Żony Miami". Źródło: Co za Tydzień

Media nie dawały im spokoju

Jennifer Lopez powiedziała, że była bardzo zakochana, jednak przechodziła wówczas trudny moment w swojej karierze. Piosenkarka była stale krytykowana za styl ubierania się, a także za role filmowe, które zdecydowała się zagrać.

Tyle wystarczyło, aby związek "Bennifer" nie przetrwał próby czasu. Piosenkarka zaznaczyła, że wierzy, iż tym razem ich związek będzie bardziej stabilny.

"To było brutalne. Byliśmy tak krytykowani, że to zniszczyło nasz związek od środka, ponieważ byliśmy po prostu zbyt młodzi, aby zrozumieć, co naprawdę jest najważniejsze w życiu" - mówiła.

Dalej zaznaczyła, że po 20 latach życia na świeczniku mediów, potrafi sobie radzić z krytyką i jest pewna, że tym razem nie wpłynie ona na jej związek.

"Oboje dorośliśmy. Jesteśmy tacy sami, a jednocześnie różni. Wspaniale jest mieć drugą szansę na prawdziwą miłość. Nie wrócilibyśmy do siebie, gdybyśmy sądzili, że to może się nie udać" - dodała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im szczęścia.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: Rolling Stone

Źródło zdjęcia głównego: BAUER-GRIFFIN/GC Images

Pozostałe wiadomości