Gwiazdy

Antek Królikowski pokazał zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy. "Moja słodka Walentynka"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, które lada moment przyjdzie na świat. Na Instagramie z okazji walentynek aktor opublikował urocze zdjęcie ciężarnej żony. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski długo nie chcieli zdradzać, że spodziewają się dziecka. Nowożeńcy ciążą cieszyli się w rodzinnym gronie. Niestety radosnej nowiny nie udało im się utrzymać w tajemnicy. Od tamtej pory w sieci co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z ciążowym brzuszkiem aktorki. Para nawet zdecydowała się na wspólne wyjście. Podczas branżowego eventu przyszła mama wyglądała kwitnąco i olśniła wszystkich swoją stylizacją. Teraz jej mąż opublikował walentynkową fotkę. Internauci nie szczędzili komplementów pod adresem Joanny Opozdy.

Antek Królikowski pokazał urocze zdjęcie ciężarnej Joanny Opozdy

Antoni Królikowski i Joanna Opozda w ostatnich dniach zrobili sobie przerwę od mediów społecznościowych. Na ich profilach nie pojawiało się nic nowego. Internauci zaczęli nawet spekulować, że aktorka już urodziła i wkrótce pojawi się informacja o dołączeniu nowego członka do ich rodziny. Tak się jednak nie stało. Aktor opublikował walentynkową fotografię ciężarnej żony, czym rozwiał wątpliwości fanów.

"Moja słodka Walentynka" - napisał pod zdjęciem, do którego Joanna Opozda pozuje w białej sukience z widocznie zarysowanym ciążowym brzuszkiem. W tle widzimy dwa piękne bukiety kwiatów.

Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów
Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

Internauci zachwycają się Joanną Opozdą

Pod postem Antka Królikowskiego zaroiło się od komentarzy. Wśród głosów zachwytu nie brakowało wpisów znajomych z branży.

"Przepiękna!!!! Promieniejesz Kochana! Trzymam za Was kciuki" - napisała Magdalena Lamparska.

Marcela Leszczak zostawiła pod zdjęciem trzy serduszka.

"Piękna, naturalna, aż miło się patrzy", "Śliczna mama", "Urocza Walentynka" - pisali internauci.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości