Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz świętuje urodziny mamy. Fani: "Pani Maria jest przepiękną kobietą"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Przetakiewicz pokazała mamę

Joanna Przetakiewicz podzieliła się z internautami zdjęciem z urodzin swojej mamy. Żona Rinke Rooyensa podziękowała mamie za pomoc, którą okazała jej w opiece nad dziećmi i wsparcie, na które zawsze mogła liczyć. Pod postem pojawiło się wiele życzeń od bliskich Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz w wyjątkowy sposób uczciła urodziny swojej mamy. Pokazała zdjęcie rodzicielki zrobione w domu w Konstancinie z balonami i kwiatami. Projektantka do zdjęcia dodała także długie życzenia, w których wyjaśniła, za co dziękuje swojej mamie przez te wszystkie lata.

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę

Pod zdjęciem Marii Jaroszek Joanna Przetakiewicz napisała:

"Dzisiaj urodziny obchodzi moja mama. Mamuniu moja kochana, tak bardzo dziękuję Ci, że zawsze byłaś blisko, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Opiekowałaś się mną, moimi synami, całą naszą rodziną. Zawsze dbałaś, żebym mogła spełniać marzenia, rozwijać się. Uczyć i pracować" - zaczęła swój wpis.

Dalej Joanna Przetakiewicz wyznała, że mama zawsze starała się ją ochronić, ale nie zabraniała jej popełniać własnych błędów, które wiele ją nauczyły.

"Od zawsze najbardziej cieszyłaś się z moich sukcesów i trzymałaś za rękę, kiedy coś nie wyszło. Chroniłaś mnie, ale pozwalałaś też popełniać błędy, na szaleństwo i beztroskę. Nauczyłam się od Ciebie miłości do ludzi, do świata i do siebie. Troski, czułości i siły. Zaszczepiłaś we mnie to, co najlepsze. Dziękuję Ci za to" - dodała.

Zobacz wideo:

Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem Małgorzata Rozenek w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim o synach i relacjach z Jackiem Rozenkiem. Źródło: Co za Tydzień

Projektantka zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy

Na końcu zaznaczyła, że uwielbia ich rozmowy i kontakt, jaki mają.

"Lubię, kiedy dzwonisz w środku dnia, żeby opowiedzieć coś bardzo dla Ciebie ważnego. Kocham nasze rozmowy, to jak celebrujesz nasze chwile razem, że zawsze jesteś uśmiechnięta i tak bardzo cieszysz się życiem. Wiesz, czego Ci życzę najbardziej. Spełni się! Kocham cię!" - zakończyła.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów Joanny Przetakiewicz.

"Sto lat dla mamy", "Piękną macie relację", "Wszystkiego najlepszego dla pięknej mamy", "Sto lat w zdrowiu dla mamy", "Jesteście bardzo podobne", "Każdy chciałby mieć taką relację z mamą", "Pani Maria jest przepiękną kobietą, spełnienia marzeń", "Tylko pozazdrościć, nie każda mama może liczyć na takie relacje z córką" - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń. Mamie Joanny Przetakiewicz życzymy wszystkiego najlepszego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości