Justyna Kowalczyk dodała zdjęcie z podróży z synem. "Samotna, uśmiechająca się przez łzy mama"

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk podróżuje z synem
Źródło: Getty Images
Justyna Kowalczyk przeżywa obecnie żałobę po zmarłym mężu. Kacper Tekieli zginął kilka miesięcy temu w lawinie w szwajcarskich górach. Pozostawił po sobie nie tylko ukochaną, ale także dwuletniego syna Hugo. Biegaczka narciarska skupiła się na synku i wraz z nim wędruje po górach, a także zabiera go na kolejne wycieczki. Właśnie opublikowała na swoim koncie na Instagramie kolejny poruszający wpis.

Kacper Tekieli od 2020 roku był mężem Justyny Kowalczyk, z którą rok po ślubie doczekał się syna Hugo. Informacja o śmierci alpinisty pojawiła się w mediach we czwartek, 18 maja. Jeszcze tego samego dnia Justyna Kowalczyk pożegnała ukochanego w krótkim wpisie w mediach społecznościowych. Kacper Tekieli zginął tuż po zdobyciu góry Jungfrau w Szwajcarii. Miał zaledwie 38 lat.

Zobacz także: Historia miłości Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Dzielili pasję do gór i wspinaczki

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_LADOCHA_CORKI
Daria Ładocha o pomaganiu i córkach. Wspomniała o sytuacji, gdy doświadczyła trzęsienia ziemi
Daria Ładocha w szczerym wywiadzie opowiedziała o trzęsieniu ziemi, córkach i chęci pomagania

Justyna Kowalczyk podróżuje z synem

Justyna Kowalczyk jest znana nie tylko z niezwykłego talentu sportowego, ale również z determinacji i siły charakteru. Pomimo osobistych tragedii, które spotkały ją w życiu, nie traci zapału do życia i swojej pasji - górskich wędrówek. Ostatnio na jej mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia z wypraw górskich, podczas których towarzyszy jej synek Hugo.

Po przejściach, jakie spotkały Justynę, wielu ludzi zrozumiałoby, gdyby postanowiła zatrzymać się na chwilę i poświęcić czas na regenerację emocjonalną. Jednak to kobieta o wielkim sercu i niespożytym apetycie na życie. Pomimo trudności nie zamyka się w domu, lecz wyrusza w kolejną podróż wraz ze swoim małym kompanem.

Na najnowszym zdjęciu udostępnionym przez Justynę możemy dostrzec kempingowy samochód i Hugona na tle malowniczych niemieckich i austriackich krajobrazów. Justyna Kowalczyk opatrzyła to zdjęcie wzruszającym wpisem.

"W ostatnich dniach po niemieckich i austriackich kampingach grasował osobliwy duet. Przeszczęśliwy, bardzo ruchliwy chłopczyk i jego samotna, uśmiechająca się przez łzy mama" - napisała.

Hashtagi, które dołączyła do posta - #niebędziemyżyćzakarę #zHugotkiemprzezświat - dają do myślenia i pokazują, że Justyna ma nadzieję na lepsze jutro i gotowość, by stawić czoła przeciwnościom losu.

Przeczytaj też: Pogrzeb Kacpra Tekielego. Justyna Kowalczyk zabrała głos. "Miałam czas się z nim pożegnać"

Justyna Kowalczyk wypełnia obietnicę, którą złożyła mężowi

To nie pierwsza wyprawa Justyny Kowalczyk po stracie małżonka. Niedawno była w Zakopanem i dodawała zdjęcia z wypraw górskich. Podjęła się zdobycia m.in. Giewontu i z dumą podzieliła się, że zabrała syna na tę górską eskapadę.

Pomimo ogromnej tragedii, która spotkała Justynę Kowalczyk, sportsmenka nieustannie stara się być silna dla syna. Hugo skończy dwa lata we wrześniu. W trakcie poruszającego przemówienia na pogrzebie Kacpra Tekielego sportsmenka złożyła obietnicę, że wraz z ich ukochanym dzieckiem nie przestaną zdobywać gór.

"Będziemy żyć tak, jak Kacper nas nauczył. Nauczył nas, że trzeba żyć, bo życie jest za krótkie, żeby się przejmować pierdołami. Będziemy zdobywać góry" - powiedziała Justyna Kowalczyk.

Polecamy: Życie nie oszczędzało Justyny Kowalczyk. Przeszła przez depresję i poronienie

Wspinając się po szczytach gór, Justyna Kowalczyk oddaje hołd zmarłemu mężowi. Marzył on o zdobyciu wszystkich 82 czterotysięczników, a góra Jungfrau miała być kolejnym punktem na jego liście. Dlatego Kacper Tekieli przebywał wraz z Justyną Kowalczyk i ich synem w Szwajcarii. Niestety nie zdążył on zrealizować swojego planu, gdyż zginął tragicznie w lawinie podczas wspinaczki.

Justyna Kowalczyk z synem
Justyna Kowalczyk z synem
Źródło: screen ig

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości