Justyna Kowalczyk żegna męża. Kacper Tekieli zginął w Alpach

Kacper Tekieli nie żyje. Był mężem Justyny Kowalczyk
Kacper Tekieli nie żyje
Źródło: MW MEDIA
Justyna Kowalczyk pożegnała męża. Kacper Tekieli zmarł nagle i tragicznie podczas wyprawy w szwajcarskie Alpy, miał jedynie 38 lat. Teraz do tej smutnej sytuacji odniosła się już jego żona. Justyna Kowalczyk opublikowała emocjonalny wpis.

Informacje o śmierci Kacpra Tekieli pojawiły się w sieci w czwartek 18 maja 2023 roku. Alpinista wraz z Justyną Kowalczyk i ich niespełna dwuletnim synem wyjechał jakiś czas temu do Szwajcarii, by zdobywać tamtejsze szczyty. Podczas jednej z jego wspinaczek zeszła lawina. Ciało Kacpra Tekieli zostało znalezione nad ranem.

Polecamy: Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli miał zaledwie 38 lat

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_POLSKIE
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Justyna Kowalczyk pożegnała Kacpra Tekieli

Kacper Tekieli zmarł tragicznie w wieku 38 lat. Informacje o śmierci polskiego alpinisty były długo nie potwierdzane, aż w końcu głos w sprawie zabrał między innymi menadżer Justyny Kowalczyk. Sama medalistka początkowo nie chciała komentować tragedii, jaka ją spotkała.

Zobacz także: Historia miłości Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Dzielili pasję do gór i wspinaczki

Sportsmenka w końcu postanowiła publicznie pożegnać ukochanego męża za pomocą mediów społecznościowych. Justyna Kowalczyk zamieściła na swoim koncie na Facebooku krótki wpis pełny emocji.

Był najcudowniejszy. Był najpiękniejszą osobą na świecie 
- napisała biegaczka narciarska.

Sportsmenka wyłączyła możliwość komentowania swoich postów. W internecie natomiast fani pary składają kondolencje Justynie Kowalczyk i jej rodzinie. Specjalny post w sieci opublikowała między innymi Martyna Wojciechowska.

Polecamy: Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk. Podano okoliczności śmierci 38-latka

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli byli małżeństwem od 2020 roku. Rok później na świat przyszedł ich syn Hugo. Para we wrześniu świętowałaby trzecią rocznicę ślubu. Mniej więcej w tym samym momencie ich dziecko skończy dwa lata.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli poznali się dzięki wspólnej pasji

Justyna Kowalczyk przez długi czas nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Polska mistrzyni olimpijska w końcu na swojej drodze spotkała Kacpra Tekieli. Okazuje się, że para poznała się przypadkiem, dzięki kursom z Polskiego Związku Alpinizmu. Para wyjechała razem na szkolenie, a Kacper Tekieli miał być mentorem narciarki.

Polecamy: Życie nie oszczędzało Justyny Kowalczyk. Przeszła przez depresję i poronienie

Wspólne zainteresowania sprawiły, że para szybko się ze sobą dogadała. Niedługo później ich relacja przeszła na wyższy poziom. Sportowcy chętnie publikowali wspólne zdjęcia i już w 2019 roku fani zaczęli spekulować, że są w związku. Na drugą randkę pojechali... na wspinaczkę we włoskie góry.

Zakochani długo nie komentowali plotek na swój temat, a ślub wzięli w tajemnicy przed mediami. Ich początkowe plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, jednak ostatecznie udało się im stanąć przed ołtarzem. Justyna Kowalczyk pochwaliła się tym momentem na Instagramie. Rok później małżonkowie doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. W drugą rocznicę ich ślubu narciarka wyjawiła, że przysięga, jaką złożyła mężowi, była dość specyficzna.

"Dwa lata temu przysięgałam, że do końca życia będę chodzić z nim nad przepaście i postaram się wtedy za bardzo nie klnąć" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości