Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym zdjęciem. Zobaczcie sami

Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym wpisem
Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym wpisem
Źródło: MWMEDIA
Justyna Kowalczyk podzieliła się na Instagramie poruszającym zdjęciem. Sportsmenka dodała zdjęcie, na którym wraz z synkiem wędrują po ukochanych górach jej zmarłego tragicznie męża. Podpis na zdjęciu wzruszył internautów.

Justyna Kowalczyk przeżyła tragedię. 17 maja tego roku jej ukochany mąż i ojciec jej synka Kacper Tekieli zginął przysypany lawiną w Szwajcarii. Alpinista miał zaledwie 38 lat. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całym światem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Justyna Kowalczyk realizuje pasje męża po jego śmierci

Justyna Kowalczyk długo nie zabierała głosu, aż w końcu zaczęła dzielić się z internautami wpisami dotyczącymi kruchej granicy między życiem a śmiercią. 30 maja odbył się pogrzeb Kacpra Tekielego, który miał charakter świecki.

Justyna Kowalczyk zdecydowała się zabrać na nim głos, a jej przemówienie było niezywkle poruszające.

"Byłam żoną alpinisty. Nie unikaliśmy trudnych rozmów, żadne z nas nie uciekało od śmierci. Byliśmy świadomi, co może się wydarzyć. Chciał wejść na wszystkie czterotysięczniki przed 'czterdziestką'. Jestem szczęściarą, że mogłam mu towarzyszyć w tym wszystkim i być obok niego. Miałam czas się z nim pożegnać. Ma wspaniałych przyjaciół. Nigdy nie zapomnę, jak rzuciliście wszystko i pojechaliście szukać mojego męża" - mówiła.

Wdowa po Kacprze Tekielim zapowiedziała także, że wraz z synkiem będą żyć tak, jak nauczył ją mąż.

"Wiem, że Kacper dla was zrobiłby to samo. Będziemy żyć, tak jak nauczył nas Kacper. Będziemy jeździć i zdobywać świat. Hugo miał cudownego tatę" - wyznała.

Justyna Kowalczyk dodała poruszającą fotografię na Instagramie

Teraz sportsmenka dotrzymuje tej obietnicy. Justyna Kowalczyk wraz z synkiem podróżuje i zdobywa kolejne szczyty. Jej podróże możemy śledzić na jej instagramowym koncie. Teraz Justyna Kowalczyk wybrała się do Grecji, gdzie oddaje się pasji męża.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym wdowa po Kacprze Tekielim wraz z synkiem stoją na jednym ze szczytów Olimpu.

Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym wpisem
Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym wpisem
Justyna Kowalczyk podzieliła się przejmującym wpisem
Źródło: Instagram

Justyna Kowalczyk dodała również post na Instagramie, w którym napisała poruszające słowa. W otwartym notatniku widzimy napis "Hugo i me met".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości