Gwiazdy

Kacper Ruciński - wiek, kariera, życie prywatne, "Mask Singer"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
TVN
Kacper Ruciński będzie detektywem w programie "Mask singer"

Kacper Ruciński wcieli się w rolę jednego z detektywów w nowym programie TVN "Mask Singer", który podbił serca widzów na całym świecie. Kim jest?

W muzycznym show "Mask Singer" wystąpią znane osoby, których tożsamość zostanie celowo ukryta pod niezwykłymi przebraniami. Detektywi w studio wraz z widzami spróbują rozwiązać zagadkę, kto kryje się pod maską. Jednym z detektywów jest stand-uper Kacper Ruciński.

Kacper Ruciński - kariera, stand-up

Kacper Ruciński to znany polskim fanom stan-upu satyryk. Urodził się 28 sierpnia 1984 w Malborku. Ma 37 lat. Choć pochodzi z Malborka, to na stałe mieszka w Gdańsku. Skończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Na kabaretowej scenie debiutował w 2009 roku wraz z grupą improwizacyjną "W Gorącej Wodzie Kompani". Później, wraz z Katarzyną Piasecką i Abelardem Gizą, należał do grupy "Stand-up Bez Cenzury". W 2010 roku wystąpił w jedynej edycji programu "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Następnie prowadził program "Tylko dla dorosłych", który był częścią programu satyrycznego "Dzięki Bogu już weekend".

Komik wystąpił w filmach "13 sierpnia '44" i "Swing" oraz w filmie "Juliusz" Aleksandra Pietrzaka. Jest nawet jednym z jego scenarzystów.

Kacper Ruciński  - życie prywatne

Kacper Ruciński w swoich skeczach bardzo często porusza temat żony i rodziny, ale w mediach chroni swoją prywatność. Wiadomo jedynie, że w 2013 roku poślubił Karolinę Wróbel. Ceremonia odbyła się w Gdańsku. Wesele było jedyne w swoim rodzaju. Tematem przewodnim były "Gwiezdne wojny". Uroczystość w filmowym stylu połączona była z występami kabaretowymi. Kacper i Karolina Rucińscy mają córeczkę, która w tym roku skończy pięć lat.

Kacper Ruciński - Instagram

Kacper Ruciński prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie. Można go odszukać pod nickiem @kacper_rucinski_official. Ma już kilkadziesiąt tysięcy obserwujących.

Kacper Ruciński detektywem w "Mask Singer"

Kacper Ruciński będzie jednym z detektywów w programie "Mask Singer". Oprócz niego w tę rolę wcielą się także: znany prezenter Kuba Wojewódzki oraz aktorki Julia Kamińska i Joanna Trzepiecińska. Sylwetki detektywów nowego programu przedstawił Kuba Wojewódzki. Opublikował zdjęcie na Instagramie przekazując, kto będzie próbował rozwikłać zagadkę tożsamości uczestników.

"Mask Singer" - co to za program?

"Mask Singer" to nowy program rozrywkowy, który emitowany będzie od 5 marca w stacji TVN. Znane osoby ukryją się pod niezwykłymi kostiumami i zaśpiewają hity z polskich i światowych list przebojów. Zabawa polegać będzie na odgadnięciu, kto kryje się pod maską.

Program cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie. Amerykańscy widzowie mogli zobaczyć gwiazdy takie jak Seal w kostiumie pumy czy Toni Braxton, która była Rybą. Teraz detektywami staną się widzowie TVN oraz gwiazdy w studio. Postarają się odpowiedzieć na pytanie, kto kryje się pod maską.

Program "Mask Singer" zapewni widzom wielkie emocje. Zobaczymy wspaniałe występy i zabawne próby dopasowania wokali uczestników do głosów znanych osób. Na końcu każdego odcinka jedna z postaci zdejmie maskę i wszyscy sprawdzą, czy dobrze typowali.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: MAREK ULATOWSKI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości