Meghan Markle powróciła na Instagram i pochwaliła się nowym biznesem. Jej filmik robi furorę w sieci

Meghan Markle
Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Meghan Markle była kiedyś aktorką, ale dla małżeństwa z księciem Harrym musiała zawiesić karierę w show-biznesie. Teraz jest już wolna od życia w pałacu i może wspierać własne inicjatywy i angażować się w biznes. Meghan Markle wróciła na Instagram. Co ciekawego szykuje?

Nowy profil Meghan Markle na Instagramie intryguje fanów książęcej pary. Aktorka nie zamieszcza tam swoich zdjęć, ale widać już kilka postów z logo marki. Na stronie internetowej poinformowała, że siedziba jej firmy znajduje się w Montecito, czyli w miejscowości, w której zdecydowała się osiedlić wraz z mężem i dwójką dzieci.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Aleksandra Czajkowska i Wiktoria Gorodeckaja
Wiktoria Gorodeckaja: Emigracja jest trudna. Sprawia, że w domu już jesteś obcy, a tutaj nigdy nie będziesz swój
Wiktoria Gorodeckaja do Polski przyjechała w wieku 18 lat, wcale nie znając języka. Wykonała ogromną pracę, aby pozbyć się akcentu, dostać się do Akademii Teatralnej, następnie do Teatru Narodowego, a później podbić polską scenę filmową. Jak wspomina początki w Polsce? Dlaczego porzuciła życie na Litwie? Czym jest dla niej aktorstwo? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka cyklu "Zza kadru" Aleksandry Czajkowskiej.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Meghan Markle założyła nowy profil na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry wspierają różne organizacje charytatywne, szczególnie te, które działają na rzecz przezwyciężenia ubóstwa, dostępu do ochrony zdrowia i edukacji czy równości płci. Cenią również młode talenty. W tym celu założyli organizację Archewell, z ramienia której w zeszłym roku przekazali ponad milion dolarów na różne inicjatywy.

Meghan Markle założyła firmę — American Riviera Orchard. Nazwa nawiązuje do miejsca zamieszkania pary — Montecito w Santa Barbara, często określanej mianem "amerykańskiej riwiery". Ukochana księcia Harry'ego zamierza sprzedawać m.in. cyfrowe i drukowane książki kucharskie, nakrycia stołowe, w tym sztućce, zastawę stołową i karafki, serwetki i obrusy, a także produkty spożywcze, od dżemów i galaretek po pasty i masła.

Meghan Markle nagrała również film promocyjny, w którym prezentuje się w różnych rolach. Całość utrzymana jest w bajkowym klimacie. Książę Harry wspiera nowe przedsięwzięcie swojej żony. Zobacz filmik, w którym występuje aktorka. Wideo poniżej.

Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie dot. Kate Middleton

W brytyjskich mediach rozpętała się burza. Tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat stanu zdrowia księżnej Kate. Fani rodziny królewskiej stale dopytują, gdzie jest żona księcia Williama i kiedy będziemy mogli ją znów zobaczyć. W sieci roi się od teorii spiskowych. Niektórzy twierdzą, że Kate Middleton ukrywa się, bo jest w zagrożonej ciąży, inni uważają, że przeszła operację plastyczną, jeszcze inni, że jej stan jest naprawdę ciężki i kobieta walczy o życie, a rodzina królewska to tuszuje. Zastanawiające jest to, że Karol III również przeszedł poważną operację i zmaga się z nowotworem, ale kilka razy pojawił się publicznie. Księżna Kate była ostatni raz widziana w Boże Narodzenie, co niepokoi poddanych.

Po głośnej sprawie z przerobionym zdjęciem księżnej Kate z okazji Dnia Matki, w mediach pojawiło się wiele głosów z bliskiego otoczenia Meghan Markle i księcia Harry'ego m.in. w Page Six, które twierdziły, że Meghan i Harry nigdy nie pozwoliliby sobie na taką ingerencję w zdjęcie, ponieważ zostałoby im to zapamiętane na zawsze.

Sprawdź: Wielki skandal wokół zdjęcia księżej Kate. "Wycięto jej twarz z okładki, którą zrobiła wiele lat temu"

Meghan Markle i książę Harry postanowili zabrać głos w tej sprawie. Rzecznik z Archwell Foundation w rozmowie z "Newsweekiem" stwierdził, że wcześniej wspomniana wypowiedź "nie pochodziła od nich", "z całym szacunkiem dla Page Six".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości