Katarzyna Cichopek padła ofiarą przestępstwa. Zaapelowała do fanów

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów
Źródło: MW MEDIA
Katarzyna Cichopek wyznała fanom, że padła ofiarą internetowych oszustów. Przestępcy wykorzystali nielegalnie jej wizerunek do promocji środków na odchudzanie. Celebrytka ostrzegła internautów i zwróciła się do nich z apelem.

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Gwiazda zadebiutowała w show-biznesie, gdy dopiero wchodziła w dorosłe życie. Popularność przyniósł jej jeden z polskich seriali, a także udział w "Tańcu z gwiazdami", podczas którego poznała pierwszego męża. Obecnie Katarzyna Cichopek przygotowuje się do drugiego ślubu, jednak nie tylko weselne przygotowania zaprzątają jej głowę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

20012023_SZAFAGWIAZD_SMASZCZ_ZMIANYWZYCIU
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów

Katarzyna Cichopek bardzo dba o własne ciało i formę fizyczną. Aktorka od zawsze była bardzo aktywna, a po urodzeniu dzieci wydała nawet książkę, w której radziła Polkom, jak być "seksi mamą". Celebrytka do dziś zachwyca sylwetką i nie ukrywa, że na co dzień odżywia się zdrowo. To właśnie takim nawykom zawdzięcza swój wygląd.

Wizerunkiem Katarzyny Cichopek postanowili posłużyć się internetowi oszuści, którzy wykorzystali jej zdjęcia do promocji środków na odchudzanie. Ostatnio tego typu przestępstwa są prawdziwą plagą w sieci i coraz częściej dotyczą gwiazd. Aktorka nie ukrywała emocji i zwróciła się do fanów, by ich ostrzec.

Kochani nie dajcie się nabrać. To oszustwo!
- zaapelowała Katarzyna Cichopek.
Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów
Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów
Źródło: screen ig

Fani aktorki podziękowali ją za ostrzeżenie i uspokoili, że na pewno żaden internauta nie da się nabrać na takie kłamstwa. Dodali także, że mają nadzieję, że ich ulubienica pójdzie ze sprawą na policję. Katarzyna Cichopek na razie jednak nie zdradziła, czy zgłosi oszustwo dalej.

"Kasia nie martw się, nikt nie da się na to nabrać";

"Dobrze, że nas ostrzegasz";

"Mam nadzieję, że wyciągniesz konsekwencje prawne" - pisali fani na profilu aktorki.

Katarzyna Cichopek przygotowuje się do ślubu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bardzo długo trzymali w tajemnicy swój związek i dopiero po pewnym czasie zaczęli publicznie okazywać sobie miłość. Para nie szczędzi sobie czułości, prowadząc wspólny program, od czasu do czasu publikują też romantyczne zdjęcia. Niedawno zakochani zdradzili, że zaręczyli się podczas urlopu w Nowym Jorku i rozpoczęli tym samym przygotowania do ślubu.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku był naznaczony piętnem skandalu. Wszystko dlatego, że aktorka i jej były mąż Marcin Hakiel wydawali się wręcz parą idealną, a ich relacja często była przedstawiana jako wzorcowa. Na początku ubiegłego roku media obiegła informacja, że celebryci rozwodzą się po 17 latach wspólnego życia. Małżonkowie bardzo długo nie zabierali głosu w sprawie.

W pewnym momencie milczenie przerwał jednak tancerz, który przyszedł na rozmowę do programu "Miasto kobiet". Marcin Hakiel zasugerował wówczas, że Katarzyna Cichopek odeszła do innego mężczyzny. Niedługo później okazało się, że nową miłością aktorki został jej kolega z programu, właśnie Maciej Kurzajewski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości