Kazik Staszewski pokazał bliznę po operacji. Jak się czuje?

Kazik Staszewski pokazał bliznę po operacji
Kazik Staszewski pokazał bliznę po operacji
Źródło: MWMEDIA
Kazik Staszewski 12 października trafił do szpitala, a Kult odwołał zbliżające się koncerty. Na szczęście po kilku dniach wokalista opuścił placówkę, a teraz pokazał bliznę po operacji. Jak czuje się muzyk?

Kazik Staszewski jest znanym polskim muzykiem, wokalistą, tekściarzem, a także współzałożycielem wielu zespołów w tym Kultu. Na rynku muzycznym aktywnie działa już od końca lat 70. Do największych przebojów Kultu należą utwory m.in. takie jak: "Baranek", "Celina", "Arahja", "Polska", "Gdy nie ma dzieci" czy "Dziewczyna bez zęba na przedzie".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Kazik Staszewski trafił do szpitala

Zespół od lat koncertuje po całym świecie, jednak ostatnio musieli zmienić plany. Okazało się, że Kazik Staszewski trafił do szpitala. Kult o wszystkim poinformował na Facebooku.

"UWAGA, PILNE. Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE są ANULOWANE i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność" - czytamy.

Dalej muzycy zdradzili, w jakim stanie znajduje się Kazik Staszewski.

"Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie" - zakończyli.

Kazik Staszewski pokazał bliznę po operacji

Po kilku dniach o stanie Kazika Staszewskiego poinformował jego przyjaciel, dziennikarz, Robert Mazurek. W mediach społecznościowych napisał, że lider Kultu został wypisany ze szpitala i choć czuje się obolały, zachowuje dobry nastrój.

"A tymczasem pan Kazimierz Staszewski, pieśniarz, już w domu. Nieco obolały po zabiegu, ale trzyma się dobrze. Śpiewa, tańczy, recytuje" - poinformował dziennikarz.

Również Kazik postanowił zabrać głos i na Facebooku udostępnił krótkie wideo, w którym podziękował fanom za życzenia.

Kazik Staszewski nie zdradził, co dokładnie mu dolegało, że trafił do szpitala, jednak ostatnio uchylił rąbka tajemnicy. Muzyk udostępnił na Instagramie zdjęcie blizny po operacji, która jest zlokalizowana nad pępkiem.

Do fotografii dodał opis:

"Tydzień ponad po" - napisał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości