Klaudia El Dursi przyjęła pierwszych gości. Zabawna scena z wanną

Klaudia El Dursi pokazała mieszkanie
Klaudia El Dursi pokazała mieszkanie
Źródło: MWMEDIA
Prace wykończeniowe w mieszkaniu Klaudii El Dursi powoli dobiegają końca. Gwiazdę w nowym lokum odwiedziła ekipa "Dzień Dobry TVN". Prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła wykorzystać sytuację i poprosiła mężczyzn o pomoc.

Klaudia El Dursi jest prezenterką i modelką, prowadzącą show stacji TVN7 "Hotel Paradise". Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się od udziału w programie "Top Model". Jej niezwykła uroda, którą zawdzięcza ojcu libańskiego pochodzenia, zachwyciła jurorów. Mimo że już wtedy Klaudia El Dursi była mamą! Pierwszego syna urodziła, mając zaledwie 20 lat. Niedługo po narodzinach Dawida rozstała się z partnerem, a syna wychowywała samodzielnie. Aktualnie gwiazda jest w związku z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma 8-letniego syna Jasia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

ELDURSI_7SEZONRODZINA
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi pochwaliła się nowym mieszkaniem

Klaudia El Dursi jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi ponad 840 tys. internautów. Popularność przyniósł jej udział w "Top Model", a później angaż do roli prowadzącej w jednym z najpopularniejszych randkowych reality show w polskiej telewizji. Na co dzień, kiedy akurat nie kręci kolejnego sezonu "Hotelu Paradise", Klaudia El Dursi jest przede wszystkim mamą i partnerką. Od pewnego czasu gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się kulisami życia, którego nieodłącznym elementem jest nowe lokum. Rodzina miała przeprowadzić się do mieszkania przed Świętami Bożego Narodzenia i tam planowali spędzić wigilię. Remont wciąż się przedłużał, a sfrustrowana gwiazda poinformowała, że szuka hotelu, w którym może spędzić święta z najbliższymi.

Święta jednak za nami, a Klaudia El Dursi może powoli wykańczać mieszkanie. Jak się okazuje, niedawno z wizytą w nowym gniazdku zjawiła się ekipa "Dzień Dobry TVN". Jak przyznała gwiazda, odwiedziny miały odbyć się w świątecznym klimacie, ale z powodu przedłużających się prac, było to niemożliwe.

"Pierwsi goście. Z kamerami do naszego nowego mieszkania wpadła ekipa 'Dzień Dobry TVN'. Miał być świąteczny klimat i rozmowa o Świętach w nowym domu, ale .. nie wyszło. Bo wiadomo... remont się przeciągnął" - napisała Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi poprosiła o pomoc. Chodziło o wannę

Poza wpisem w mediach społecznościowych Klaudii El Dursi pojawiła się relacja, z której wynika, że gwiazda zaangażowała w prace wykończeniowe ekipę "DDTVN". Panowie ulegli prośbom prezenterki i pomogli jej w przesunięciu wanny. A Klaudia El Dursi zamiast pomagać, dzielnie fotografowała pracujących kolegów.

"A skoro 4 rosłych mężczyzn z ekipy 'DDTVN' przyjechało, to aż grzech tego potencjału nie wykorzystać i nie poprosić o przeniesienie wanny" - napisała.

Panom jak widać, wspólnymi siłami, udało się odstawić wannę na miejsce. W pracach pomagali również synowie gwiazdy.

Ekipa "Dzień Dobry TVN" pomaga Klaudii El Dursi
Ekipa "Dzień Dobry TVN" pomaga Klaudii El Dursi
Źródło: Instagram @klaudia_el_dursi

Trzeba przyznać, że nowe mieszkanie gwiazdy robi wrażenie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości