Gwiazdy

Klaudia El Dursi pozuje na tle zimowego krajobrazu w bieliźnie. Fani: "Odwilż za 3...2...1"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Klaudia El Dursi na Instagramie opublikowała zdjęcie, które mimo zimowego klimatu, rozgrzało internautów. Fani prezenterki są zachwyceni jej figurą i muskulaturą! "Wow" - piszą. 

Klaudia El Dursi - kim jest?

Klaudia El Dursi w przestrzeni medialnej zaistniała dzięki udziałowi w programie "Top Model". Wcześniej, mimo kilku prób i ról w serialach komediowych, nie udało jej się przebić. Ale kiedy już złapała wiatr w żagle, jej kariera nabrała rozpędu.

Od czterech sezonów prowadzi jeden z flagowych reality show stacji TVN7 - "Hotel Paradise". Prezenterka niedługo wyjeżdża na zdjęcia do kolejnego sezonu, gdzie przez kilka tygodni w upalnym raju będzie pracować w pocie czoła. Ale zanim to nastąpi - postanowiła się zrelaksować.

Marcin Gortat i Wojciech Łozowski o przyszłości esportu
Marcin Gortat i Wojciech Łozowski o przyszłości esportu Esport, czyli sport elektroniczny to forma rywalizacji, które rozgrywają się w grach komputerowych. Esport rozwija się coraz bardziej. Źródło: Co za Tydzień

Klaudia El Dursi zachwyca w bieliźnie

Klaudia El Dursi w poniedziałkowy wieczór opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje na tle zimowego krajobrazu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prezenterka ma na sobie jednocześnie... bieliznę, śniegowce i futrzany, zimowy kapelusz.

"Ponoć zimno jest od głowy i od stóp... Także idealnie" - piszą internauci.

Fani El Dursi przepowiadają, że tym zdjęciem sprowadzi... odwilż.

"Odwilż za 3... 2... 1..." - odliczają w komentarzach.

"Inspiracja!".

"Jak Ty to robisz? Taka figura po urodzeniu dwójki dzieci".

Zobaczcie zdjęcie.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości