Krystyna Janda padła ofiarą hejtera. Opublikowała jego dane osobowe. "Co za miły pan!"

Krystyna Janda
Krystyna Janda padła ofiarą hejtera. Opublikowała jego dane osobowe
Źródło: MWMEDIA
Krystyna Janda niejednokrotnie padała ofiarą hejtu. Wszystko przez to, że aktorka nie boi się poruszać tematów, które często dzielą społeczeństwo. Tym razem jednak nie wytrzymała i opublikowała personalia mężczyzny, który zamieścił przykry komentarz.

Krystyna Janda jest założycielką Fundacji na rzecz Kultury, którą prowadzi od wielu lat. Instytucja jest odpowiedzialna za funkcjonowanie dwóch znanych warszawskich teatrów: Och-Teatru, usytuowanego na Ochocie oraz Teatru Polonia, położonego w centrum miasta. W obu tych miejscach można zobaczyć występy nie tylko samej Krystyny Jandy, ale również czołowych aktorów sceny polskiej.

Krystyna Janda słynie z tego, że nie boi się zabierać głosu w sprawach społecznych. Również takich, które dzielą Polaków. W związku z tym aktorka niejednokrotnie musiała mierzyć się z krytycznymi komentarzami dotyczącymi jej niekiedy kontrowersyjnych wypowiedzi. Jak się okazuje, gwiazdę dotknął również hejt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy w nowym spektaklu "Okno na parlament". "Bardzo dużo on mnie kosztuje"
Za nami premiera nowej komedii w reżyserii Krystyny Jandy. "Okno na parlament" to farsa, z której wyjdziecie szczerze rozbawieni. Niedługo przed oficjalną premierą ekipa "Co za Tydzień" odwiedziła aktorów. Co Krystianowi Peście sprawia największą trudność?
Źródło: "Co za Tydzień"

Krystyna Janda padła ofiarą hejtu

Krystyna Janda zdecydowała, że tym razem podzieli się z internautami komentarzem, który otrzymała pod jednym ze wpisów. Aktorka zazwyczaj nie reaguje na hejterskie komentarze pojawiające się pod publikowanymi przez nią postami, ale tym razem czara goryczy najwyraźniej się przelała.

Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych, które wykorzystuje nie tylko do promowania produkcji teatralnych, ale również do dzielenia się poglądami. Tym razem zdecydowała, że opublikuje nie tylko treść krytycznego komentarza. We wpisie pojawiły się personalia mężczyzny. Autor odniósł się do sprawy Jerzego Stuhra, w której Krystyna Janda stanęła po stronie kolegi po fachu.

"Co za miły pan! I ilu ma znajomych na FB! Gratuluję znajomości" - skomentowała Krystyna Janda.

W komentarzu aktorka została nazwana m.in. "szwabicą" oraz "jazgoczącą kundlicą". Zasugerowano również, by "chlała" razem z Jerzym Stuhrem. Pod wpisem gwiazdy pojawiły się liczne słowa wsparcie.

Krystyna Janda wspierała Jerzego Stuhra

W październiku 2022 roku media obiegła informacja o kolizji z udziałem Jerzego Stuhra. Wówczas aktor miał mieć we krwi 0,7 promila alkoholu i według relacji świadków potrącić motocyklistę i próbować uciec z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało, a gwiazdorowi zostało odebrane prawo jazdy. Jerzy Stuhr w kilku wywiadach poruszał temat wypadku, niejednokrotnie przepraszając za zaistniałą sytuację.

Czytaj więcej: Jerzy Stuhr wydał oświadczenie. "Bardzo żałuję i przepraszam

Czytaj więcej: Prokuratura chce wyższej kary dla Jerzego Stuhra. Dojdzie do ponownych przesłuchań

Wracając do października 2022 roku. Kilka dni po zdarzeniu z udziałem Jerzego Stuhra głos w sprawie postanowiła zabrać koleżanka po fachu. Krystyna Janda udostępniła wpis innego użytkownika, a tym samym przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie.

"I tak będę pana kochał, panie Jerzy. Za te wszystkie łzy wzruszenia i śmiechu, jakie już dzięki panu wylałem i za te, które dopiero będę ronił. Oczywiście, piszę to, bo mam świadomość, jak bardzo trudne chwile musi pan przeżywać. Wiem, że te chwile są jeszcze bardziej nieznośne przez świadomość, że sam sobie nie potrafi pan wybaczyć popełnionego błędu. Nie, nie chcę pana pocieszać ani tym bardziej wybaczać panu, nawet gdyby moje 'wybaczanie' miało jakiś sens. Nie chcę też łagodzić tego niewybaczalnego błędu. Chciałbym tylko powiedzieć, że jestem z panem w tej trudnej dla Pana chwili i będę — nawet gdyby wszyscy, łącznie z samym panem się od pana odwrócili. Myślę sobie, że im człowiek jest mniej doskonały, tym bardziej ludzki. A pan jest świetnym człowiekiem" - można przeczytać.

Pod udostępnionym przez Krystynę Jandę wpisem rozgorzała dyskusja, w której internauci spierali się co do tego, czy okazywanie wsparcia aktorowi, który wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu, jest właściwe.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości