Książę William i księżna Kate są wstrząśnięci plotkami o rozwodzie. Wiadomo, co zamierzają

Książę William, księżna Kate
Książę William, księżna Kate
Źródło: Getty Images Europe
Książę William i księżna Kate mają być wyjątkowo zdenerwowani plotkami o ich rzekomym rozwodzie. Internauci ostatnio coraz częściej piszą bowiem o tym, że następca tronu miał ponownie nawiązać romans z Rose Hanbury, co ponoć doprowadziło Kate Middleton do rozpaczy. Głos w sprawie zabrał bliski przyjaciel rodziny, który zdradził, jakie kroki zamierza podjąć małżeństwo.

Księżna Kate 17 stycznia 2023 roku przeszła "planowaną operację jamy brzusznej", co bardzo zaniepokoiło poddanych. Wszystko dlatego, że żona księcia Williama do tej pory wydawała się okazem zdrowia, a sam Pałac Kensington nie zdradził więcej szczegółów. Kate Middleton ostatni raz była widziana publicznie w grudniu 2023 roku. W sieci pojawiło się już wiele teorii na temat tego, dlaczego przyszła królowa ukrywa się przed społeczeństwem. Jedna z popularniejszych teorii głosi, że księżna Kate miała się załamać po tym, jak ponoć po raz kolejny doświadczyła zdrady ze strony księcia Williama.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate i książę William są zirytowani plotkami o rozwodzie

Internauci wiele razy sugerowali, że książę William miał znów nawiązać romans z Rose Hanbury, byłą przyjaciółką swojej żony. Ich zdaniem to właśnie dlatego księżna Kate ukrywa się przed poddanymi i w zaciszu przygotowuje siły do rozwodu. Dziennikarze "Sunday Times" porozmawiali z osobami z bliskich kręgów księcia i księżnej Walii. Małżonkowie mają być mocno poirytowani takimi teoriami.

"Będą chcieli wyrazić się jasno i bardziej otwarcie, ale zrobią to tylko wtedy, gdy poczują się gotowi. Spodziewałbym się, że taki będzie jej instynkt i będzie to wyłącznie jej decyzja. Myślę jednak, że nie będą się z tym spieszyć" - zdradził informator.

Niedawno Pałac Kensington opublikował zdjęcie księżnej Kate z dziećmi z okazji Dnia Matki. Szybko okazało się jednak, że zostało ono zmanipulowane i przerobione. Informator magazynu twierdzi, że rodzina chce wykorzystać zbliżające się urodziny ich syna do tego, by pokazać nową fotografię i tym samym uspokoić społeczeństwo.

"Doceniają miłość i przywiązanie ludzi do ich dzieci. Mają świadomość tego, że społeczeństwo pragnie zobaczyć je w dniu urodzin" - dodał.

Książę William miał kiedyś zdradzać księżną Kate z jej najlepszą przyjaciółką

Kilka lat temu w Wielkiej Brytanii wybuchł olbrzymi skandal. Media wówczas donosiły, że książę William przez długi czas miał zdradzać Kate Middleton z Rose Hanbury, która była jej najlepszą przyjaciółką. Księżna i arystokratka widywały się codziennie i nie ukrywały łączącej ich zażyłości. W momencie, gdy prasa zaczęła jednak pisać o tym, że następca tronu ponoć nawiązał pozamałżeński romans, księżna Walii zerwała kontakty z koleżanką. Rose Hanbury nie pojawiła się na brytyjskim dworze przez następne kilka lat.

Rodzina królewska przeważnie nie zabiera głosu na temat plotek. Szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowo-łóżkowe. Tym razem jednak było inaczej. Książę William w specjalnym oświadczeniu nie ukrywał złości i nieomalże krzyczał do mikrofonu. Zagroził mediom, że jeśli wciąż będą pisać o jego rzekomej zdradzie, będzie pozywał wszystkich do sądu.

Taka relacja sprawiła, że plotki jedynie przybrały na sile. Brytyjscy dziennikarze i eksperci do spraw "royalsów" nie bali się zabrać także oficjalnego stanowiska w sprawie. Większość z nich twierdziła, że rzekomy romans naprawdę miał miejsce i doprowadził księżną Kate do rozpaczy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości