Księżna Kate przechytrzyła wszystkich? Specjalistka nie ma wątpliwości. "To nie był przypadek"

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images Europe
Księżna Kate dochodzi do siebie po operacji i jeszcze do niedawna nie pokazywała się publicznie. Kilka dni temu do sieci trafiły jednak jej pierwsze zdjęcia po zabiegu, które wykonali paparazzi. Zdaniem pewnej ekspertki żona księcia Williama wystawiła się fotoreporterom celowo.

Księżna Kate w połowie stycznia przeszła operację jamy brzusznej, a obecnie przechodzi rekonwalescencję z dala od mediów. Pałac Kensington nigdy nie zdradził, co dokładnie dolega żonie księcia Williama. Powszechna niewiedza i zainteresowanie tematem poddanych sprawiły, że w sieci pojawiło się wiele plotek o faktycznym stanie zdrowia Kate Middleton. Księżna nie pokazywała się publicznie aż od grudnia i dopiero niedawno paparazzi zrobili jej pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate specjalnie wystawiła się paparazzi do zdjęcia?

Pierwsze zdjęcie księżnej Kate po operacji, na którym widzimy ją w samochodzie w towarzystwie mamy Carole Middleton, szybko obiegło sieć. Obie panie zostały przyłapane niedaleko zamku Windsor, a sama przyszła królowa miała na sobie duże okulary przeciwsłoneczne. Sprawie przyjrzała się znana komentatorka życia rodziny królewskiej. Amanda Matta wypowiedziała się na ten temat na TikToku.

"To ulubiony ruch Kate Middleton, gdy chce być widziana, ale nie chce odpowiadać na żadne pytania" - cytuje jej słowa "The Mirror".

Ekspertka podkreśliła, że w przeszłości księżna Kate zachowywała się w posobny sposób: unikała zadawania i odpowiadania na pytania, nie pokazywała się publicznie, jednak w pewnym momencie dawała się "przyłapać" paparazzim. Tak było między innymi po pamiętnym wywiadzie księcia Harry'ego i Meghan Markle, którego udzielili Oprah Winfrey oraz po śmierci królowej Elżbiety. Amanda Matta dodała, że zdjęcie w towarzystwie matki również nie mogło być przypadkiem. Zdaniem kobiety to właśnie bowiem Carole Middleton od dawna nakłaniała sławną córkę, by dała znać poddanym, że wszystko z nią w porządku.

"Co robi Kate? Wskakuje do samochodu, żeby zrobić jej szybkie zdjęcie paparazzi, żeby potem dali jej spokój" - mówiła Amanda Matta.

Dlaczego rodzina królewska ukrywa stan zdrowia księżnej Kate?

Rodzina królewska milczy w sprawie stanu zdrowia księżnej Kate. Nie wiemy, z jakiego powodu przeszła operację, ani czy na coś choruje. Pałac Kensington przekazał jedynie, że żona następcy tronu odzyskuje siły i powróci do pełnienia obowiązków w okolicach Wielkanocy. Przyjaciel księcia Williama w rozmowie z "Daily Beast" wyznał, że prasa bezsensu próbuje się dowiedzieć prawdy od informatorów.

"Jeśli William przeczytał którykolwiek z tych artykułów, to tylko sprawi, że będzie jeszcze bardziej zdeterminowany, aby trzymać się swojego planu i unikać blasku fleszy, dopóki księżna Kate nie wróci do pełni zdrowia. To, co ludzie piszą, jest toksyczne" - powiedział.

Mężczyzna zaznaczył, że prawdę o stanie zdrowia księżnej Kate zna jedynie niewielka grupa osób.

"Każdy, kto spodziewa się, że pałac nagle zacznie podawać obszerne informacje na temat Kate, będzie zawiedziony. Głównym celem jej odosobnienia jest ochrona jej prywatności. Jestem pewien, że prasa tego nie cierpi. Istnieje naprawdę małe grono ludzi, którzy dokładnie wiedzą, co się dzieje" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości