Gwiazdy

Lara Gessler zrobiła botoks? Odpowiedziała fanom i pokazała dowód

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Lara Gessler od lat zmaga się z chorobą. Schorzenie odziedziczyła jej córka Nena

Lara Gessler przez lata obecności w show-biznesie i mediach społecznościowych musiała zmierzyć się z wieloma dociekliwymi komentarzami. Niedawno jednak, podczas sesji pytań i odpowiedzi, którą urządziła dla swoich obserwatorów, padło zagadnienie dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. Szybka odpowiedź zaskoczyła wielu internautów.

Lara Gessler potrafi robić internetowe niespodzianki. Niedawno za pośrednictwem Instagrama wyznała, że wraz z partnerem spodziewają się drugiego dziecka. Wiadomość szybko obiegła media, a obserwatorzy zastanawiali się, jak udało się jej ukryć ten fakt przez kilka miesięcy. Od tego momentu internauci, którzy bacznie obserwują profil celebrytki, zasypują ją różnymi pytaniami. Według niektórych, mimo ciąży restauratorka skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej, który nie jest wskazany dla przyszłych mam. 

Lara Gessler - operacje plastyczne i medycyna estetyczna

Jedną z najpopularniejszych form interakcji z obserwatorami na Instagramie jest udostępnianie możliwości zadawania pytań. Dzięki temu można niejako poznać swoich odbiorców i sprawić, że poznają odpowiedź na te najbardziej intrygujące zagadnienia. Lara Gessler w ten sposób odpowiedziała wszystkim tym, którzy posądzili ją o wykonanie botoksu w ciąży. 

Lara Gessler w żartobliwy sposób postanowiła odpowiedzieć internautce. Opublikowała zdjęcie, na którym mocno marszczy czoło.

"No, nie" - skomentowała krótko, tym samym kończąc spekulacje dotyczące medycyny estetycznej.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler - życie prywatne i związki

Lara Gessler należy do grona najbardziej znanych i lubianych polskich cukierników. Córka popularnej restauratorki Magdy Gessler chętnie dzieli się swoją codziennością na Instagramie, jednocześnie dbając o prywatność i bezpieczeństwo swoich najbliższych. 

Lara Gessler od 2020 roku jest żoną prawnika i właściciela jednej z warszawskich kancelarii prawnych - Pawła Szeląga. W październiku tego samego roku para powitała na świecie swoją pierwszą pociechę - córkę Nenę. Niedługo na świecie pojawi się drugie dziecko małżeństwa. 

Celebrytka po tym jak poinformowała swoich obserwatorów o drugiej ciąży, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji w Sopocie. Podpisem zdradziła płeć wyczekiwanego potomka.

"Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości