Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje podbój TikToka. Co będzie nagrywać? [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Źródło:
TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan podbiła już Instagram. Jej konto śledzi prawie 1.5 miliona użytkowników! Okazuje się, że to być może dopiero początek wielkiej internetowej sławy, bowiem żona Radosława Majdana ma już kolejny plan. Jaki? Podbój TikToka!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szalenie aktywna w mediach społecznościowych, a jej obserwatorzy to kochają. Gwiazda stacji TVN dzieli się w sieci nie tylko swoją pracą, ale i życiem prywatnym — treningami, zabawą z psami, randkami z mężem czy wakacjami z dziećmi. Teraz będzie dwa razy więcej okazji do "lajkowania". Żona Radosława Majdana planuje podbój kolejnej platformy!

Małgorzata Rozenek-Majdan o mediach społecznościowych

Jak się okazuje Małgorzata Rozenek-Majdan mimo licznych zajętości znajduje czas nie tylko na to, by wrzucać posty, ale także by śledzić to, co dzieje się w "polskim Internecie". Najczęściej - tu zaskoczenie - wchodzi na... Twittera. Dlaczego? Powód zaskakuje.

- Jestem obserwatorem bardzo aktywnym. Zawsze przed pójściem spać śledzę Twittera, który jest moim ulubionym medium społecznościowym. Jakbym miała wskazać, na którym jestem najczęściej — to jest to Twitter. A najlepsze jest to, że na Twitterze bardzo rzadko pojawia się Małgorzata Rozenek-Majdan. W ogóle nie ma treści na mój temat. Jest mi przez to dużo łatwiej i na pewno mniej stresująco scrollować, bo jak na przykład wchodzę na portale, również te bardzo poważne, bardzo często natrafiam na artykuły dotyczące mnie. 90 proc. z nich jest kompletnie absurdalnych. Twitter jest miejscem, które daje absolutną wiedzę na temat tego, co się dzieje na świecie i jestem tam wyłącznie widzem - mówi nam.

Małgorzata Rozenek-Majdan podbije TikToka?

Jak się okazuje Małgorzata Rozenek-Majdan po podbiciu Instagrama, planuje podbój TikToka. Nie chce jednak po prostu "założyć konta". Planuje coś wyjątkowego na tę okazję i jak zdradziła - ma już wszystko przygotowane.

- Nie posiadam TikToka, ale planujemy go otworzyć. Jesteśmy do tego przygotowani, ale chciałabym go odpalić jakoś spektakularnie, więc czekam na taką okazję - wyjaśnia.

Jakie treści będzie publikować? Odpowiada krótko.

- Sportowo-taneczne, ale głównie taneczne - zapewnia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości