Magda Gessler w restauracji "Cudnie" w Puławach. Takiego finału rewolucji jeszcze nie było

Magda Gessler w restauracji "Cudnie"
Magda Gessler w restauracji "Cudnie"
Źródło: Player
W trzecim odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Puławy i restaurację "Cudnie". Co tam zastanie? Co stoi za niepowodzeniem lokalu?

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym Magda Gessler pomaga właścicielom odkryć, co stoi za niepowodzeniem ich restauracji, które prowadzą do katastrofy finansowej. W 4. odcinku najnowszej 25. edycji restauratorka odwiedzi Puławy i restaurację "Cudnie". Czy pomoże właścicielom uporać się z problemami?

"Kuchenne rewolucje" w Puławach. Magda Gessler w restauracji "Cudnie"

Puławy to miasto nad Wisłą znane przede wszystkim z Pałacu Czartoryskich i otaczającego go pięknego parku. Nieco dalej od siedziby pierwszego polskiego Muzeum Narodowego, a za to bliżej centrum miasta, restaurację "Cudnie" prowadzą zakochani w sobie od pięciu lat 22-letnia Karolina i rok od niej starszy Damian. Żeby otworzyć własny lokal, młodzi ludzie wzięli 110 tysięcy złotych kredytu.

Niestety restauracja świeci pustkami, dziennie odwiedza ją średnio pięciu gości. Parze pomaga mama Damiana Aneta, ale i tak co miesiąc trzeba dopłacać do biznesu dwadzieścia tysięcy. Przez kłopoty finansowe i stres zakochani zaczęli się ze sobą kłócić. Przerażeni wizją krachu i restauracji i związku, poprosili o pomoc Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się ocalić ich miłość i gastronomiczny biznes?

Zobacz zwiastun najnowszego odcinka "Kuchennych rewolucji":

"Kuchenne rewolucje" w Puławach. Magda Gessler w restauracji "Cudnie"

Magda Gessler w restauracji "Cudnie" w Puławach - jak smakowały dania?

Prowadzącą "Kuchenne Rewolucje" zaskoczył wystrój lokalu "Cudnie", w którym dominował róż. Zamówiła kilka dań z karty m.in. rosół, pstrąga i placki z cukinii.

"Rosół bardzo lekki, bardzo mało mięsa..", "Frytki i pstrąg? Błąd", "Czuć mułem" - komentowała Magda Gessler.

Niestarannie przygotowanym daniom z polskiej kuchni brakowało smaku, jednak kucharz miał predyspozycje do tego, aby poprawić się w przyrządzaniu potraw. Magda Gessler postanowiła pomóc parze, która jej zdaniem popełnia wiele błędów w prowadzeniu swojego lokalu. Czy jej się uda?

Restauracja "Cudnie" w Puławach - metamorfoza

Magda Gessler całkowicie odmieniła restaurację "Cudnie". Ze ścian zniknął róż, pojawiły się kolory morza nawiązujące do nazwy "Pełno w sieci" i nowego menu. Magda Gessler wyspecjalizowała restaurację w rybach oraz w cielęcinie. Na finałowej kolacji można było zjeść między innymi: klopsy z karpia po żydowsku, faworki z karpia, pierogi z cielęciną czy kotlet drobiowy po lubelsku.

Magda Gessler w restauracji "Cudnie" w Puławach
Magda Gessler w restauracji "Cudnie" w Puławach
Źródło: TVN

Restauracja "Cudnie"/"Pełno w sieci" w Puławach - dalsze losy

Wszystko wskazywało na to, że rewolucja w restauracji "Pełno w sieci" się udała. Po "Kuchennych rewolucjach" sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót. Gdy Magda Gessler miała wrócić do Puław sprawdzić, czy "Pełno w sieci" otrzyma jej rekomendację", okazało się, że restauracja została zamknięta. Potem nastąpiła predziwna sytuacja. To właściciele "Pełno w sieci" złożyli wizytę znanej restauratorce w jej restauracji w Warszawie.

"Jest mi na pewno głupio. Bo chciałbym, żebyśmy nagrywali teraz powrót pani Magdy, żeby usiadła, żeby spróbowała i była zachwycona, przyjmując rewolucje [...] Niestety restauracja jest zamknięta. Nie dotrwalibyśmy do powrotu ze względów finansowych. Gości nie było zbyt wielu, więc utargi nie były zbyt duże. A nam studnia wyschła i nie było już skąd tej wody przysłowiowej brać" – powiedział kucharz i współwłaściciel knajpy.

Magda Gessler była przekonana, że rewolucja mogła się udać. Podsumowała to, co się stało.

"Najdziwniejsza sytuacja ze wszystkich. To się bardzo rzadko zdarza [...] Wasza strata. Bardzo żałuję. Życzę wam szczęścia i nic więcej wam nie mogę powiedzieć" – stwierdziła.

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" - kiedy i gdzie oglądać?

"Kuchenne rewolucje" można oglądać od 1 września w każdy czwartek o godzinie 21.35 w TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

"Kuchenne rewolucje". Jubileuszowy sezon 25

"Kuchenne rewolucje" – prowadząca Magda Gessler

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, kreatorka smaków, właścicielka kilku restauracji oraz autorka książek kucharskich. Od 6 marca 2010 r. jest gospodynią programu TVN Kuchenne rewolucje. Od 2012 r. została jurorką w programie "MasterChef".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości