Gwiazdy

Magda Gessler – dzieciństwo, kariera, rodzina

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk

Magda Gessler to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd telewizyjnych. Jej życie to gotowy scenariusz na film, bowiem może poszczycić się ona zarówno fascynującym życiem osobistym, jak i zawodowym. Obecnie restauratorka nadal święci triumfy w programach na antenie TVN, ale i jest wyjątkowo szczęśliwa jako mama, babcia i partnerka wyjątkowego mężczyzny.

Magda Gessler – dzieciństwo

Magda Gessler, czyli Magda Daria Ikonowicz, urodziła się w Komorowie w 1953 r. Jednak dość szybko poznała inne kultury, inny język, co zdecydowanie ukształtowało ją na całe życie. Wraz z ojcem, korespondentem PAP spędzała dzieciństwo najpierw w Sofii, a potem na Kubie. Mieszkała kilka lat w Hawanie, a później w Madrycie, gdzie ukończyła malarstwo. Dzięki licznym podróżom, Magda Gessler włada dziś pięcioma językami.

W latach 80. Magda Gessler wyszła za mąż za Volkharta Müllera, który zmarł w 1987 r. Restauratorka została sama z 4-letnim synem Tadeuszem i postanowiła wrócić do Polski. Tu spotkała Piotra Gesslera, który został jej drugim mężem. Wspólnie otworzyli pierwszą restaurację w Warszawie w 1989 w pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal. Tego roku na świat przyszła także ich córka, Aleksandra Lara.

Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa
Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa Sylwia Heart z programu „Żony Miami" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o traumatycznej historii z dzieciństwa. Źródło: Co za Tydzień

Magda Gessler - kariera

Od 2010 r. Magda Gessler prowadzi program "Kuchenne rewolucje" na antenie TVN. Od września 2012 r. została jurorką w formacie "Masterchef", który do teraz cieszy się niesłabnącą popularnością. Restauratorka i osobowość telewizyjna wydała trzy książki kucharskie: "Kuchnia moja pasja" (czerwiec 2005), "Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie" (październik 2007) i "Kuchenne Rewolucje. Przepisy Magdy Gessler" (listopad 2012). W 2019 r. wystąpiła wraz z synem w programie "Starsza pani musi fiknąć", którym zaskarbiła sobie jeszcze bardziej serca fanów, pokazując się jako osoba kochająca wolność i szaleństwo, ale także osoba mająca doskonałe relacje z dziećmi.

Magda Gessler niedawno została babcią, a to za sprawą córki, Lary, która niedawno urodziła córeczkę – Nenę. Z kolei syn restauratorki, Tadeusz – kilka miesięcy temu zaręczył się z Małgorzatą Downar, która prowadzi agencję współpracującą z gwiazdami.

Jakiś czas temu Magda Gessler przeżyła ogromną stratę, zmarł jej drugi mąż, Piotr Gessler, a tym samym ojciec Lary. Cała rodzina bardzo wspierała się na uroczystościach pogrzebowych.

Magda Gessler - związek

Magda Gessler od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozierawskim, lekarzem medycyny estetycznej i rodzinnej, który na stałe mieszka w Toronto. Nie przeszkadza to jednak zakochanym być szczęśliwą parą, która lub spędzać wspólnie czas, ale i ma przestrzeń na realizację własnych pasji i ambicji. Ich uczucie pomimo odległości jest trwałe i mocne – a jak napisał w mediach społecznościowych Waldemar Kozierawski: "Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj".

Po tym wpisie trwały spekulacje, czy para potajemnie wzięła ślub, ale Magda Gessler postanowiła wyjaśnić sprawę. "Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnicę miłości tylko między sobą? Z własnej woli, chęci? Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne!".

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości