Gwiazdy

Robert Lewandowski wrócił do Niemiec bez rodziny. Powód? Miał otrzymać groźby

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna i Robert Lewandowscy

Robert Lewandowski wrócił na treningi do Monachium, jednak w Niemczech zameldował się bez reszty rodziny. Okazuje się, że najsłynniejszy polski piłkarz miał otrzymywać od jakiegoś czasu groźby śmierci za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Robert Lewandowski po wakacyjnej przerwie przyleciał z Hiszpanii do Monachium, gdzie stawił się na kontrolne badania. Paparazzi szybko wychwycili jednak, że piłkarz przyleciał do Niemiec bez reszty rodziny. Jak informuje "Fakt", powodem tego, że Anna Lewandowska oraz ich córki nie towarzyszyły mu tym razem w podróży, są doniesienia o otrzymywaniu przez kapitana naszej reprezentacji gróźb śmierci.

Robert Lewandowski otrzymywał groźby śmierci?

W "Fakcie" pojawiły się zdjęcia paparazzich, którzy zrobili zdjęcia Robertowi Lewandowskiemu tuż po tym, jak wrócił do Monachium. Piłkarz wysiadł z samolotu z Hiszpanii bez rodziny, co ma być związane z tym, że w ostatnim czasie za pomocą swoich mediów społecznościowych otrzymywał liczne groźby, w tym również te najpoważniejsze, czyli śmierci. Warto bowiem zaznaczyć, że gwiazdor reprezentacji Polski od kilku miesięcy otwarcie mówi, że chciałby zrealizować transfer do FC Barcelony, jednak nie zgadza się na to jego obecny klub, z którym ma jeszcze rok ważnego kontraktu.

"Do Niemiec przyleciał z wakacji sam, bo dostawał pogróżki. Grożono mu nawet śmiercią" – czytamy w Fakcie.

Skontaktowaliśmy się z teamem Anny Lewandowskiej, aby potwierdzić te informacje.

"Na razie nie będziemy komentować sprawy" - powiedziała Natalia Wesoła, która pracuje z żoną Roberta Lewandowskiego.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Anna i Robert Lewandowscy chcą wyprowadzić się do Hiszpanii

Robert Lewandowski już dawno postawił sprawę swojej przyszłości klubowej jasno i dał do zrozumienia władzom Bayernu Monachium, że chce odejść. Władze FC Barcelony od dawna chcą pozyskać polskiego napastnika, jednak do tej pory ich oferty były odrzucane. Sami Lewandowscy już od jakiegoś czasu podróżują do Hiszpanii, gdzie kupili już letnią rezydencję.

Anna Lewandowska zapisała natomiast już ich córki do hiszpańskiego przedszkola, a ostatnio miała nawet oglądać mieszkania w stolicy Katalonii. W rozmowie z nami Paulina Krupińska, czyli przyjaciółka pary, zapewniła, że bardzo im kibicuje w spełnieniu marzenia o przeprowadzce do Barcelony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości