Gwiazdy

Tadeusz Müller wziął ślub! Kim jest Małgorzata Downar - żona syna Magdy Gessler?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, poślubił Małgorzatę Downar

Tadeusz Müller jest już mężem! Syn Magdy Gessler poślubił Małgorzatę Downar. Jak wyglądała uroczystość? Kim jest jego wybranka?

Tadeusz Müller to syn słynnej restauratorki Magdy Gessler. Jego pasją także stała się kuchnia. Jest restauratorem, prowadzi program "Z gruntu zdrowo" oraz propaguje kuchnię roślinną. Mężczyzna właśnie stanął na ślubnym kobiercu. Zobaczcie zdjęcia z ceremonii zaślubin!

Tadeusz Müller wziął ślub z Małgorzatą Downar na łodzi

Tadeusz Müller był przez wiele lat związany z Blanką Zawadą. Para postanowiła się jednak rozstać. Mężczyzna znalazł jednak szczęście u boku Małgorzaty Downar, w której jest szaleńczo zakochany. W zeszłym roku zdecydował się na romantyczne oświadczyny podczas ich wspólnych wakacji na Majorce.

Ślub pary odbył się 25 czerwca na Mazurach. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w bardzo romantycznych okolicznościach. Ceremonia miała miejsce na łodzi na mazurskim jeziorze. Co mieli na sobie państwo młodzi?

Na zdjęciach udostępnionych na InstaStroies przez Tadeusza Müllera widzimy, że panna młoda miała na sobie dość nietypową suknię. Postawiła na krótką kreację w stylu retro z ciągnącym się po ziemi trenem. Zobacz, jakie gwiazdy także zdecydowały się na krótką suknię ślubną. Pan młody miał zaś na sobie marynarkę w kolorze gaszonego różu z muchą pod szyją.

Tadeusz Müller wziął ślub z Małgorzatą Downar na łodzi
Tadeusz Müller wziął ślub z Małgorzatą Downar na łodzi Źródło: Instagram

Tadeusz Müller wcześniej wyjaśnił też, jakie menu poda na weselu. Mężczyzna deklaruje się jako nutritarianin, czyli osoba, która zjada małe ilości mięsa. Podczas wesela goście mieli okazję skosztować dań wegańskich.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Kim jest Małgorzata Downar - żona Tadeusza Müllera?

Małgorzata Downar nie pokazuje się z ukochanym na ściankach. Choć trzyma się z dala od show-biznesu, to była jego częścią. Pracowała m.in. z Joanną Przetakiewicz. Zarządzała jej marką modową La Mania. Zarządzała także marką Veclaim, należącą do Jessiki Mercedes. Żona Tadeusza Müllera jest też współzałożycielką agencji "WeGrowth". Zajmuje się ona zarządzaniem biznesami, marketingiem i sprzedażą.

Małgorzata Downar - Instagram

Synowa Magdy Gessler jest aktywna na Instagramie. Jej oficjalny profil znajdziecie pod nickiem @jagoda.malgorzata. Dodaje na swoje media społecznościowe zdjęcia ze swoim wybrankiem. Tak jak mąż uwielbia spędzać czas na łonie natury, kocha zwierzęta i pyszne jedzenie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości