Maja Hirsch zaskoczyła fanów. Wcieliła się w rolę pogodynki

Autor:
Julia
Sadowska
Maja Hirsch gra w serialu "BrzydUla" i występuje w programie "Przez Atlantyk".

Maja Hirsch rozbawiła fanów swoim najnowszym postem na Instagramie. Aktorka postanowiła wcielić się w pogodynkę i z humorem przedstawiła prognozę pogody na najbliższy czas. Nietypowy wpis przyciągnął uwagę internautów.

Maja Hirsch w polskim show-biznesie zadebiutowała wiele lat temu. Od tego czasu wciąż budzi ogromne zainteresowanie. W publikowanych treściach zachęca fanów do śledzenia jej dalszych poczynań w branży. W niedawno zamieszczonym wpisie postanowiła ostrzec swoich obserwatorów.

Maja Hirsch wystąpiła w roli pogodynki

44-letnia Maja Hirsch chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazda stara się mieć bliski kontakt z fanami, a poprzez swój instagramowy profil pokazuje co u niej obecnie słychać. Ostatnio opublikowała zdjęcie pod którym zamieściła długi wpis przestrzegający obserwatorów przed falą upałów. Czy to sugeruje, że można się po niej spodziewać zmiany profesji? Jak się okazuje gwiazda w żartobliwy sposób przemówiła do fanów, żeby poinformować ich jak dbać o siebie i o najbliższych w nadchodzące, gorące dni.

 "Dzień dobry. Dzisiaj temperatura w ciągu dnia może sięgnąć 33°C w najcieplejszym momencie. Prawdopodobieństwo opadów deszczu wynosi 2%. Indeks promieniowania UV na dziś wynosi 7, co oznacza wysokie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, używaj kremów z filtrem SPF15 lub wyższym, ochraniaj ciało jasnymi ubraniami oraz nakryciami głowy, ograniczaj czas przebywania na słońcu od 2 do 3 godzin przed i po górowaniu Słońca, czyli od około 11:00 do 16:00 w lecie. Dobrego dnia życzy Wasza pogodynka - Maja Hirsch" - napisała. 

Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Ewa Domalik w ogniu pytań #Jacyrodzicetakiedzieci? Ewa Domalik w ogniu pytań Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Hirsch w roli pogodynki. Fani komentują

Użytkownicy Instagrama, zachwyceni poczuciem humoru aktorki, nie szczędzili jej pochwał w komentarzach. Aktorka nie odpowiedziała jeszcze na powtarzające się pytania o zmianę zawodu. Widzicie ją w roli pogodynki? 

"Pierwsza klasa. Pięknie" - napisał obserwator.

"Najcudowniejsza pogodynka na świecie! I do tego taka piękna" - zwróciła się do gwiazdy fanka.

Maja Hirsch choć pierwszy raz wystąpiła w roli pogodynki, to widzowie świetnie znają ją z serialu "Brzydula". Aktorka wcieliła się w rolę Pauliny Febo. Niedawno wystąpiła także w programie "Przez Atlantyk", gdzie z grupą znajomych celebrytów przemierzała Ocean. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości