Programy

Maja Hirsch o Antku Królikowskim. "Jest trochę dzieciakiem, trochę facetem"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Przez Atlantyk". Maja Hirsch komentuje zachowanie Antka Królikowskiego

W programie "Przez Atlantyk" gwiazdy pokonują własne słabości i oglądają świat z perspektywy rozległego oceanu. Taka wyprawa skłania do przemyśleń. Maja Hirsch i Antek Królikowski snuli na pokładzie jachtu wiele refleksji. Aktorka była zaskoczona zachowaniem kolegi w programie.

Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski wypłynęli w rejs. Na przebiegiem podróży czuwają kapitanowie Adam Skomski i Roman Paszke. Niestety taka podróż nie wiążę się tylko z relaksem. To nie wakacje, a służba na oceanie. Uczestnicy programu wspominają w wywiadach trudne chwile na pokładzie. Maja Hirsch zobaczyła dryfujący na wodzie ponton, którym wcześniej uciekali uchodźcy. Aktorka opisała ten poruszający moment. Najgorsze było to, co zobaczyła w środku. Za to Antek Królikowski dzielił się z towarzyszami podróży swoim szczęściem. Aktor chwalił się obrączką i rozmowami z Joanną Opozdą. Na jachcie żaglowym tęsknił za ukochaną i przeżywał to, że niedługo zostanie ojcem.

"Przez Atlantyk". Maja Hirsch o Antku Królikowskim

23 dni w podróży — tyle czasu spędziła ze sobą załoga jachtu żaglowego "Przez Atlantyk". Niektórzy uczestnicy show znali się przed wypłynięciem. W rejsie biorą udział gwiazdy, które mogły spotykać się na różnych imprezach branżowych, grać razem w produkcjach, występować na scenie. Byli też tacy, którzy nie wiedzieli nic o swoim kompanie. Taką zagadką okazał się pisarz Zygmunt Miłoszewski. Rejs przez ocean sprawił, że artyści zdobyli się na szczere wyznania. Maja Hirsch opowiedziała, jakie wrażenie zrobił na niej Antek Królikowski w programie.

"Czasem byłam troszkę zmęczona. A czasem było to bardzo motywujące, bo np. jak wszyscy byliśmy zmęczeni, czy znudzeni, to Antek miał taką cechę, że miał w sobie niespożyte pokłady energii. I oczywiście, może to być dla kogoś drażniące, ale często jest to przy takiej sytuacji, gdzie jestem np. ospała, czy mi się nie chce, to taka druga osoba może zagrzać do działania. I on po prostu nie pozwalał, żeby ten nastrój opadł poniżej zera. I naprawdę ja byłam nim zszokowana. Jak dużo ma tej energii, że on nie jest zmęczony, że on w zasadzie był chyba tak dobrany do tego programu, żeby nas trochę pobudzić, żeby nas trochę rozruszać. Czasami trzeba było go trochę stopować. Ale jak patrzę na to z dystansu, to było fajne i potrzebna jest taka osoba w grupie, która ma tej energii tyle, żeby rozdzielić nią grupę. Ja na Antka złego słowa nie powiem, bo on jest trochę dzieciakiem, trochę facetem. Wchodzi do pomieszczenia i rozdaje tę energię i ludzie z niej czerpią" - powiedziała w wywiadzie z "Jastrząb Post".

"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?
"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Antek Królikowski wspomina w "Przez Atlantyk" o Joannie Opoździe

W "Przez Atlantyk" Antoni Królikowski często wspominał o swoim małżeństwie z Joanną Opozdą i oczekiwaniu na narodziny synka Vincentego. Reszta uczestników obserwowała towarzyszące mu uczucia. Maja Hirsch opowiedziała o tym, jak aktor przeżywał rozłąkę z żoną.

"Myślę, że był tym faktem na tamten czas bardzo wzruszony i dużo o tym mówił. Byłam zaskoczona tym, że jest taki bezpośredni, że tak się tym dzieli, ale pomyślałam, że to jest szczególny moment w jego życiu. Ja nie jestem mężczyzną, więc nie wiem, jak mężczyźni to odbierają. Wiem, że urodziłam dziecko, więc wiem, jaki to był moment dla kobiety. Wiem, jaki dla mnie był. Ale jest coś takiego, że te dziewięć miesięcy to jest wystarczający czas, żeby się przygotować. W sumie jak rodziłam, to stwierdziłam, że w ogóle nie byłam na to przygotowana. Natomiast dla mężczyzny pewnie jest to jeszcze inna sytuacja. Ale na pewno niezwykle szczególna. To jest jakiś moment przełomowy i wydaje mi się, że on aż puchł od tego wszystkiego, w takim dobrym sensie. I też rozmawialiśmy o tym, że wracamy, i że nie możemy się spóźnić, że czeka na ten poród. Naprawdę dużo o tym mówił i był tym na maksa podekscytowany. I myślę, że nadal jest. Bez względu na to, co dookoła się dzieje" - dodała Maja Hirsch.

Rejs "Przez Atlantyk" wypływa na antenie TVN w każdą środę o 21.35. Show można oglądać również w Playerze. W trzecim odcinku załoga będzie miała kłopoty. Zobaczcie zwiastun poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości